Сонцезахисні окуляри, щоб комфортно перебувати в яскравому світлі.

Автор: | 12.07.2020

окуляриСонцезахисні окуляри призначені для захисту очей від надмірного сонячного світла.

Очі дуже чутливі до світла і можуть бути легко пошкоджені надмірним випромінювання в видимих ​​і невидимих ​​спектрах. Яскраве сонячне світло може бути просто відволікаючим роздратуванням, але тривала дія може викликати біль, головний біль, або навіть непоправне пошкодження кришталика ока, сітківки та рогівки. Короткострокові наслідки сонячної перетримки включають тимчасове зниження зору, відоме як снігову сліпоту або «зайчики». Довгострокові ефекти можуть викликати катаракту і втрату нічного бачення. В обох випадках, це пошкодження, викликане ультрафіолетовим (УФ) світлом, який буквально спалює поверхню рогівки.

Сонцезахисні окуляри були спочатку винайдені, щоб зменшити відволікаючі відблиски і дозволити більш комфортно перебувати в яскравому світлі. Ранні сонячні окуляри були просто тоновані скельця або пластикові лінзи, які в першу чергу призначені були для зменшення яскравості сонця. Темніші лінзи вважаються краще, тому, що вони відсівають більше світла. Оскільки наше розуміння природи пошкоджуючого сонячного світла розвивалося, потреба в більш ефективному захисту очей стала більш затребувана, і технологія була розроблена, щоб допомогти сонячним окулярам бути кращим екраном від шкідливих променів сонця, особливо від ультрафіолетових променів.

Зараз сонячні окуляри існують від недорогих моделей з пластикової лінзою до дорогих дизайнерських моделей, які характеризуються різними стилями і цінами.

Сонцезахисні окуляри складаються з пари легких фільтруючих лінз і рами, щоб утримувати їх на місці. Переважна більшість лінз виготовлені з розфарбованого пластику, такого як полікарбонат. Проте, скло досі використовують для дорогих марок і вищої якості. Боросилікатне скло, яке використовується в цих лінзах стійке до подряпин і ударостійке.