Жіночі футболки та джинси.

Автор: | 14.06.2020

aen,jkrfЖіночі футболки вважаються самим економічним і комфортним повсякденним одягом для дівчат, дітей, підлітків, а також жінок будь-якої вікової групи. Жіночі футболки є найулюбленішим вбранням на знос для всіх модниць і багатьом надають крутий вигляд, коли носити футболки з джинсами, капрі і т.д. Проте, футболки в парі з формальними брюками і довгими спідницями ідеально підходять для офісного одягу. Вони є ідеальним одягом для подорожі, шопінгу, пляжу, пікніка і т.д. Футболки з коміром можна носити в спорті будь-якого роду.

Як правило, футболки без кнопок, і коміра не мають вертикального отвору спереду і натягуються через голову. Футболки високо цінуються жінками і носяться ними в парі з жіночими джинсами, щоб надати їй вельми модний вид.

Футболки жіночі можна поділити на:

Пляжні футболки.
Спеціально видрукувані футболки.
Дизайнерські футболки.
Футболки для вечірок.
Спортивні футболки.

Широкий асортимент м’яких і зручних тканин використовується для пошиття футболок останніх конструкцій і стилів. Деякі з популярних тканин, включають бавовна, нейлон, лайкра, трикотажна бавовна, шерсть і т.д.

Довжина жіночих футболок є змінною величиною. Футболки, призначені для жінок, як правило, короткої довжини, що не ховаються всередині джинсів, брюк або спідниці. Є деякі футболки, довжина яких до стегон, і може бути заправлені в штани і т.д. , або можна носити з пальто, курткою та піджаком.

Жіночі футболки можуть бути з комірами або з без. Комір футболки має кнопки. Без коміра футболки можуть мати різні форми шиї, як з V-подібним вирізом, поло, з капюшоном і т.д. Жіночі футболки можуть мати довгі рукава, половина рукава або навіть без рукавів.