Догляд за шкіряним одягом.

Автор: | 26.06.2020

шкіра одягНапевно, всім, відомо, що при забезпеченні правильного догляду за шкіряним одягом він буде мати чудовий вигляд на протязі всього терміну експлуатації. Зазвичай для цього не потрібно багато зусиль, коштів і часу. Для того щоб познайомитися з правилами правильного догляду написано багато інформації, але якщо її і не вдалося знайти, не варто впадати у відчай.

У нових, щойно куплених речей помітний особливий стійкий запах, деяким людям він не подобається. При бажанні його усунути, досить нанести на виріб тонкий шар меленої кави, тільки не варто плутати з розчинною кавою для цих цілей він не підходить. В такому стані річ потрібно потримати близько 12 години, після чого злегка витрусити.

Певної шкоди шкірі завдає дощова погода. На куртці або плащі в таких умовах залишаються некрасиві білясті сліди крапель. Усунути їх можна зволоженою ганчіркою. Після видалення непривабливих вад і просушування шкіряній речі, на її поверхню слід нанести спеціальний спрей, який під час наступного дощу захистить шкіру від вологи. Буває, що річ в деяких місцях втрачає колір, але не варто засмучуватися, зазвичай це буває під час догляду, а щоб усунути ваду, існують спеціальні просочення, досить тільки підібрати відповідний тон, і обробити шкіру.

Видалити з поверхні шкіряної речі пил можна таким же способом, але, от, тільки не захоплюючись вологим чищенням. Одне з найбільш вдалих оберігають від пилу засобів спеціальний чохол, непропускающій повітря, подібний чохол підійде і до іншого одягу, наприклад це можуть бути жіночі джинси які можно придбати оптом на https://www.mardgleb.com/, які прекрасно поєднуються з шкіряними речами. Після закінчення сезону річ потрібно обов’язково просушити, обробити спеціальним спреєм для шкіряних виробів, а вже тільки після цього упакувати.

У складеному стані зберігати шкіряний гардероб теж не рекомендується, найзручніше користуватися звичайними плічками. А щоб не допустити деформування або витягування, наприклад, куртки, рекомендуються широкі плечі з м’яким, оббитих тканиною верхом. Правильне зберігання гардероба в шафі також має важливе значення, між поруч розташованими речами обов’язково потрібно залишати вільний простір.

Протягом сезону один раз річ корисно обробити гліцерином, є місця, які вимагають до себе особливої ​​уваги манжети і комір. Замінити гліцерин можна безбарвним спреєм, його властивість полягає в захисті шкіри від пилу, вологості та ультрафіолетового випромінювання.

Щоб позбутися від жирних плям, досить скористатися звичайним рідким посудомийних засобом. Вистачить і п’яти хвилин, щоб кілька крапель цієї речовини допомогли усунути забруднення, після чого видалити їх ганчірочкою. Масну пляму можна видалити також і крейдяним порошком — для цього його потрібно насипати на забруднене місце, а в кінці обробки видалити сухою мочалкою або щіткою.

Але з сильними забрудненнями навряд чи варто боротися самостійно, в цьому випадку найефективніше скористатися послугами хімчистки. Користуватися активними миючими речовинами не рекомендується, особливо відбілювачами, адже припустити, що буде з річчю після такого догляду просто неможливо.