Догляд за шкіряним одягом.

Автор: | 26.06.2020

Напевно, всім, відомо, що при забезпеченні правильного догляду за шкіряним одягом він буде мати чудовий вигляд на протязі всього терміну експлуатації. Зазвичай для цього не потрібно багато зусиль, коштів і часу. Для того щоб познайомитися з правилами правильного догляду написано багато інформації, але якщо її і не вдалося знайти, не варто впадати у відчай.

У нових, щойно куплених речей помітний особливий стійкий запах, деяким людям він не подобається. При бажанні його усунути, досить нанести на виріб тонкий шар меленої кави, тільки не варто плутати з розчинною кавою для цих цілей він не підходить. В такому стані річ потрібно потримати близько 12 години, після чого злегка витрусити.

Певної шкоди шкірі завдає дощова погода. На куртці або плащі в таких умовах залишаються некрасиві білясті сліди крапель. Усунути їх можна зволоженою ганчіркою. Після видалення непривабливих вад і просушування шкіряній речі, на її поверхню слід нанести спеціальний спрей, який під час наступного дощу захистить шкіру від вологи. Буває, що річ в деяких місцях втрачає колір, але не варто засмучуватися, зазвичай це буває під час догляду, а щоб усунути ваду, існують спеціальні просочення, досить тільки підібрати відповідний тон, і обробити шкіру.

Видалити з поверхні шкіряної речі пил можна таким же способом, але, от, тільки не захоплюючись вологим чищенням. Одне з найбільш вдалих оберігають від пилу засобів спеціальний чохол, непропускающій повітря, подібний чохол підійде і до іншого одягу, наприклад це можуть бути жіночі джинси які можно придбати оптом на https://www.mardgleb.com/, які прекрасно поєднуються з шкіряними речами. Після закінчення сезону річ потрібно обов’язково просушити, обробити спеціальним спреєм для шкіряних виробів, а вже тільки після цього упакувати.

У складеному стані зберігати шкіряний гардероб теж не рекомендується, найзручніше користуватися звичайними плічками. А щоб не допустити деформування або витягування, наприклад, куртки, рекомендуються широкі плечі з м’яким, оббитих тканиною верхом. Правильне зберігання гардероба в шафі також має важливе значення, між поруч розташованими речами обов’язково потрібно залишати вільний простір.

Протягом сезону один раз річ корисно обробити гліцерином, є місця, які вимагають до себе особливої ​​уваги манжети і комір. Замінити гліцерин можна безбарвним спреєм, його властивість полягає в захисті шкіри від пилу, вологості та ультрафіолетового випромінювання.

Щоб позбутися від жирних плям, досить скористатися звичайним рідким посудомийних засобом. Вистачить і п’яти хвилин, щоб кілька крапель цієї речовини допомогли усунути забруднення, після чого видалити їх ганчірочкою. Масну пляму можна видалити також і крейдяним порошком — для цього його потрібно насипати на забруднене місце, а в кінці обробки видалити сухою мочалкою або щіткою.

Але з сильними забрудненнями навряд чи варто боротися самостійно, в цьому випадку найефективніше скористатися послугами хімчистки. Користуватися активними миючими речовинами не рекомендується, особливо відбілювачами, адже припустити, що буде з річчю після такого догляду просто неможливо.