Лавки — зручність і затишок!

Автор: | 24.02.2020

парк лавкаКоли справа доходить до лавки, можна було б сказати, що вони всі однакові. Старовинні дерев’яні конструкції доступні в більшості варіантів і це ми можемо спостерігати якщо оглянемося навколо нас. Проте, ці лавки мають для багатьох більше, ніж просто дизайн, а для багатьох людей, це просто їх життя і дозвілля. У кожної лавки є мета, яка повинна бути виконана.

Наприклад кілька городяни Тульська помітили, що в їхньому улюбленому парку зникли 2 лавки, але незабаром після того як місцеві жителі почали бити на сполох в сквер «Тульське чаювання» повернули лавочки на вул. Пузакова, а виявляється вони просто були забрані в ремонт, щоб і надалі вони виконували свої прямі обов’язки з успіхом, тепер вони відремонтовані та навколо них вкладенна тротуарна плитка, що в рази покращило їх вигляд.

Як показала практика якщо лавки не виконують функції які на них покладені, вони втрачають свою цінність, незважаючи на їх вінтажний вигляд, після чого їх просто відправляються в ремонт або на ре дизайн. Багато хто розуміє дані потреби, але є ж які панікують, навіть з незначного приводу. Головне, щоб лавки в місті дарували зручність і затишок паркам, і вулицям, що й потрібно в основному від їх присутності на тій чи іншій вулиці, парку, сквері.