Гігієна та спорт дітей дошкільного віку та професіоналізм вихователів.

Автор: | 28.10.2019

У своїх дослідженнях гігієна та спорт дітей дошкільного віку тісно пов’язана і з іншими суміжними науками, широко використовуючи їх досягнення і методи дослідження. Так, наприклад, дозвіл специфічних гігієнічних проблем — режиму дня, загартовування, норм харчування та т. Д. — проводиться на основі вивчення законів зростання і розвитку організму дитини, обліку його анатомо-фізіологічних особливостей. У зв’язку з цим при оформленні на виховну роботу в садок вчителів і вихователів варто звернути директорам на їх рівень знань, якщо Ви сумніваєтеся в професіоналізмі цих людей то тут можуть прийти на виручку кадрові агентства які підберуть фахівця з потрібним рівнем знань.

При вирішенні проблеми підвищення опірності організму дитини і зниження захворюваності гігієна дітей дошкільного віку в своїх дослідженнях використовує дані фізіології, педіатрії (вчення про дитячі хвороби), епідеміології (вчення про попередження розповсюдження інфекцій) і мікробіології (вчення про мікроби).

Вивчаючи вплив на організм дитини повітряного, теплового і світлового режимів, дошкільна гігієна використовує дані фізіології, загальної та галузевих гігіє, і загальні підставі рекомендує займатися спортом, наприклад у раньому віці діти вже можуть займатися кросфітом. Взявши спорт за основу та правильне харчування діти будуть рости здоровими та загартованими.

Цілий ряд гігієнічних вимог і правил не може бути зрозумілий без знайомства з основами біології, фізики, хімії. Неможливо зрозуміти процеси віддачі тепла людським тілом, а отже, неможливо засвоїти основи фізичного виховання і загартовування, не знаючи фізіології механізмів утворення і віддачі тепла, не знаючи (з фізики) процесів випромінювання, конвекції, випаровування і т. П. Не можна вивчати гігієну зору, не маючи уявлення про фізіологію зору і про відповідні закони фізики.