Модні кольори в одязі весна-літо.

Автор: | 24.07.2019

модні кольори в одягуМодні кольори весна-літо. Наймоднішим і популярним кольором одягу в сезоні весна-літо визнаний помаранчевий. Цей колір випромінює радість та щастя і тому він також буде ідеальним в дитячому гардеробі. Його використовували багато модельєрів у своїх модних колекціях. Це і штани, і спідниці, і комбінезони, і сукні, і взуття з сумками, і навіть прикраси.

Практично жоден сезон не обходиться без участі жовтого. Адже, це самий літній колір жіночого одягу як і домінуючий в дитячому одязі! Він несе в собі сонячну енергію і життєрадісність. Багато відтінки жовтого були помічені на світових подіумах: лимонний, кукурудзяний, грушевий, шафрановий і золотий. Це можуть бути як яскраві і неонові кольори в одязі, так і м’які пастельні.

Порівнюється за популярністю з жовтим і блакитний колір. Він також був помічений на модних показах. Дизайнери віддали достатню перевагу цьому кольору і представили свої модні колекції з його участю. У модну палітру сезону весна-літо увійшли відтінки синього такі, як кобальтовий, джинсовий, блакитний, морської хвилі, блакитний і темно-синій.

Трохи поступається в одязі блакитному соковитий червоний. Цей колір пристрасті не залишився непоміченим і був включений в модні відтінки одягу сезону весна-літо. Він урізноманітнює річну колірну палітру і буде модним в майбутньому сезоні. Йому також віддали перевагу не мало відомих модельєрів.