Жіночий одяг або модні доповнення жіночого образу.

Автор: | 05.06.2019

модний одягМодні доповнення жіночого образу на кожен день, це просто, реально і недорого.

В даний час в одязі сучасних жінок можна спостерігати різні стилі, але, незважаючи на переваги будь-якого з них, більша увага звертаєш на тих представниць прекрасної статі, у яких в образі присутня якась родзинка.

Як же надати образу індивідуальність?

Так, можна змішати в своєму образі кілька стилів. Джинси носити з класичною офісною сорочкою. Причому, не застібаючи її на гудзики, а надягаючи з запахом і трохи підвернувши рукава.

Не соромтеся доповнювати свій образ різноманітними нашийними хустками, а також купити молодіжну жіночу шапку чи одіти сонцезахисні окуляри. Просто пов’яжіть хустку на шию. Спробуйте носити туфлі зі шкарпетками. Багато хто скаже, що це повний несмак, але нехай, це просто модний штрих у вашому образі.

Спробуйте поєднувати в своєму образі кілька принтів відразу. Так, з легкістю можна поєднувати модні в цьому сезоні горох і смужку; повірте, вийде досить непогано.

Не соромтеся надати своєму образу трохи жіночності. У цьому вам можуть допомогти якщо зважитеся купити спідницю, плаття, що летять, рюшки і банти на блузках.

Для додання своєму образу індивідуальності подверніте жіночі штани, це візуально подовжить ваші ноги.

Ще один актуальний тренд даного сезону — це поєднання жіночого плаття і кросівок, так, саме так. Це і практично, і модно.

До того ж якщо хочете заощадити то купуйте жіночий одяг недорого за оптовими цінами.