Де і як розмістити ставок в саду? Штучна водойма.

Автор: | 22.09.2017

водойма в садуКращою прикрасою ландшафту в вашому саду бездоганно може бути ваша власна водойма. Хоча ви могли б заплатити професійним працівникам, щоб побудувати свій садовий ставок, але багато людей вирішили створити його самі по собі. Якщо ви плануєте зробити, це самостійно, то ви будете раді дізнатися, що це не так складна задача, як ви могли б очікувати. Головне, щоб зробити трохи досліджень з основ як і з чого починати. Почитати можна кілька хороших книг або пошукати основи в Інтернеті, крок за кроком, інструкції та поради, а також не забудьте поцікавитися як правильно облаштувати ландшафт навколо ставка, гарним буде рішення прокласти садові дорожки з тротуарної плитки. Для початку, ось короткий огляд основ до створення, що-таке ідеальна водойма для вашого саду.

Де розмістити ставок?

По-перше, вам потрібно буде знайти найкраще місце у вашому саду, щоб почати копати яму під штучне водоймище, яка буде основою вашого ставка. Розмір саду буде визначати ширину і глибину водойми. Якщо ви плануєте тримати рибу в ньому, важливо розглянути глибину ставка. Вона повинна бути досить глибокою, щоб дати рибі багато місця, щоб вона могла переміщатися особливо якщо верхній рівень води замерзає. Після того, як яму ви вирили, наступний крок полягає в розміщенні герметичній плівки на дно. Це життєво важливо для запобігання відходу води в ставку в глиб землі.

Необхідність фільтрації?

Під час будівництва вашого ставка, ви повинні врахувати, як ви збираєтеся фільтрувати відходи, які будуть потрапляти в нього. Правило говорить, чим більше площа води, тим ефективніше ці відходи можуть бути очищені. Після того, як ставок побудований, доцільно ввести рибу в ставок по одній. Нарешті, не забудьте чистити ставок на регулярній основі. Це буде спрощувати роботу фільтра і допомагати підтримувати здоровим ставок.