Рухайся вулицями великого міста легко — електросамокати!

Автор: | 08.03.2016

Зробіть легкий проїзд вулицями міста пріоритетом у своєму житті, при цьому з користю для довкілля. Чому б не спробувати в русі електросамокат, до того ж це не дорого, а купити такий вид транспорту можна навіть через інтернет магазин.

Електросамокат цілком можна сміливо ознаменувати транспортом завтрашнього дня. Він малогабаритний, маневрений, нескладний, екологічний. І, поза всяким сумнівом, може бути корисний для здоров’я людини. Це двоколісний електросамокат InMotion. Він швидше за все за смаком доведеться любителям спортивного стилю життя і свободи.

А тим хто бажає чогось більш оригінального.ю раджу ознайомитися з двигунами зовнішнього згорання Стірлінга, тут Ви дійсно занайдете, щось оригінальне.

Важливі характеристики самоката InMotion.
— Його елегантний дизайн завоює ваше серце.
— Він оснащений практичною складною ручкою. У складеному вигляді, ця модель електросамоката InMotion без будь-яких проблем поміщається в багажник.
— Приємну їзду забезпечують надувні шини самоката та амортизація для коліс.
— Швидкість даного самоката залежить від електромотора потужністю 350 Вт, який заряджається за допомогою літій-іонної батареї. Він дає можливість розігнатися самокату до 25 кілометрів на годину.
— Даний самокат для більш приємної їзди можна так само з’єднати зі смартфоном за допомогою Bluetooth.

Встановивши особливий додаток в гаджет, користувач зможе управляти блокуванням свого транспорту і проводити перевірку його стану, розглядати всі поточні про швидкість, і дистанції катання. У період їзди ця ж інформація виводиться на дисплей, який розташований на ручці електросамоката.