Не працює як треба кондиціонер, шукаємо причину!

Автор: | 04.07.2015

кондицірнерПеревірте Ваш кондиціонер перед зверненням до служби технічного обслуговування!

Вимийте теплообмінник конденсатора раз в сезон, або в міру необхідності.

Очистіть або замінюйте фільтр на регулярній основі у вашому кондиціонері. Цей простий крок тільки може підвищити ефективність Вашого кондиціонера. Він також працюватиме вживаючи менше електроенергії, а так само дасть збільшення тривалості життя вашого обладнання, але спочатку все ж треба подумати, де буде установка кондиціонера відбуватися, так тополиний пух і тому подібні забруднювачі дуже будуть заважати правильній роботі кондиціонера.

Якщо ваш фільтр потребує заміни, то це є факт утворення льоду всередині внутрішнього блоку охолодження (випарнику), придбати же фільтр для кондиціонера можна на klimatdoma.com.ua . Це може бути важко зрозуміти, як блок запечатаний, але ви можете помацати зовнішній метал і відчути різницю температур, яка буде помітна. Ви також можете побачити лід на великій лінії, що йде до зовнішнього блоку (на лінії всмоктування).

Якщо лід формується, цілком можливо, що ваш повітряний фільтр сильно забруднений і обмежує нормальний потік повітря. Це дозволяє утворення льоду в зв’язку з тим, що мало тепла впроваджується в секцію охолодження.

Ви повинні пам’ятати! Підтримка вашого кондиціонера і його обслуговування регулярно підвищує ефективність вашого пристрою, знижує споживання енергії і запобігає зносу устаткування.

Тримайте кондиціонер в чистоті для оптимальної продуктивності і надійності.

Попередження.

Не намагайтеся діагностувати будь-яку електричну проблему, якщо ви не були належним чином навчені.

Якщо ви сумніваєтеся, в своїх діях — зупиніться і зверніться в службу з обслуговування кондиціонерів.