Фотомонітор LG отримав третю нагороду від TIPA

Автор: | 28.04.2015

монітор LG28 квітня 2015 р. – Компанія LG Electronics (LG) продовжує посилювати свої позиції лідера індустрії моніторів з високою роздільною здатністю. 31-дюймовий Digital Cinema 4K-монітор був названий Technical Image Press Association (TIPA)1кращим фотомонітором ринку. Престижної нагороди Асоціації монітори компанії удостоюються вже третій рік поспіль.

Раніше нагороди у 2013 і 2014 роках отримали 27-дюймовий WQHD-монітор (модель 27EA83) та 34-дюймовий 21:9 UltraWide QHD монітор (модель 34UM95) відповідно. Цього року нагороди був удостоєний 31-дюймовий Digital Cinema 4K-монітор (модель 31MU97Z). Даний продукт оснащений технологією In-Plane Switching (IPS), має високу роздільну здатність і реалістично відтворює кольори. Його можливості оцінять професіонали в області графічного дизайну, кіно- та відеовиробництва.

«Вже третій рік поспіль монітори LG отримують визнання світових експертів, – зазначив Ін-кю Лі, старший віце-президент і голова підрозділу ТБ і моніторів компанії LG Electronics Home Entertainment. – Ми вдячні за високу оцінку і маємо намір й надалі зберігати лідерство та встановлювати нові стандарти індустрії моніторів преміум-сегмента».

Digital Cinema 4K-монітор LG підтримує роздільну здатність (4096 x 2160 пікселів) і призначений для створення та редагування 4К-контенту. Продукт охоплює 99,5% колірного простору Adobe RGB, 97% колірного простору DCI-P3 і здатний відтворювати 10-бітну колірну палітру. Ширина кутів огляду 31MU97Z становить 178 градусів по горизонталі та по вертикалі.

Digital Cinema 4K-монітор оснащений функцією регулювання висоти дисплея і повороту екрану на 90° у портретний режим. Також пристрій може кріпитися до стіни. Два порти Thunderbolt2™ дозволяють підключати монітор до Mac-пристроїв, ПК і накопичувачів.

1 TIPA (Technical Image Press Association) – одна з найвпливовіших асоціацій авторитетних видань, присвячених фотографії та обробці зображення. До неї входять 29 журналів з 16 країн світу. Щорічно її члени збираються, щоб голосувати за кращі продукти року, оцінюючи кожен пристрій за рядом критеріїв, таких як технологічні інновації та інновації у галузі дизайну, простота у використанні та оптимальне співвідношення ціни і якості.