Блогер, Вебмайстер, рекламодавець.

Автор: | 12.02.2015

Поради в діалозі як дешевше провести рекламну компанію на блогуні.

Блогер: Дякуємо за завдання! Але хотілося б уточнити один пункт. Згідно з правилами «Блогуна», постової, який коштує від 15 р., може складатися до 250 знаків, 700 знаків — від 30 р., 1500 знаків — від 100 рублів. Ви прислали завдання за 15 р., За це я можу відповідно написати близько 300 знаків. Якщо Ви хочете статтю на 1100 знаків — це вже інші розцінки. Я професійний журналіст і писати за дуже дешеві ціни не маю ніякого права. вам підійде 300 знаків за 15 р.?

Рекламодавець:

Ви якщо професійний журналіст, ви напевно пишете статті на різні теми, ну а постові напевно за гроші. Мені не потрібна стаття по темі постового, статті пишіть на яку вам подобається тему, мені потрібен постовий, в будь-якій статті яка більше 1100 знаків. Розумієте у вас сайт складається з одних проданих посилань, та ще й на безкоштовному хостинг, де гарантія того, що завтра яндекс не викине з пошуку всі ваші праці як це сталося з іншими подібними багатьма майданчиками, тоді сенс покупки постових зводитися до нуля. Розміщення постового в будь-якій статті збільшує ймовірність того, що посилання протримається довше в індексі, а краще б взагалі перейшли на платний хостинг і більш серйозно цим зайнялися, ніж мріяти про великі гонорари. Це ваша справа писати чи не писати, я ігнорую тільки ці вимоги для майданчиків з великим ТІЦ. Сподіваюся на розуміння.

Блогер:

Де і коли Ви бачили, щоб професійний журналіст писав просто так статті безкоштовно в блог?))) А якщо врахувати, що на замітку в 1100 знаків, як Ви хочете, + 250 знаків постового = піде мінімум хвилин 30-40 (якщо писати статтю, а не набір фраз за 5 хвилин), то виходить, що Ви пропонуєте 15 рублів за 40 хвилин роботи. Ви б змогли вижити на таку зарплату ?!

Рекламодавець:

Багато пишуть геть тільки за сьогодні прийшло 100 бажаючих за цю суму (тиц сайтів до 150) написати і на моїх умовах, я вам запропонував, але це не влаштовує так відмовте, я ціну не підніму за цей сайт, він схожий на твітер, короткі записи і одні продажні посилання в них.

Блогер:

Деякі пишуть і по 3 рубля за тисячу знаків))) Тільки професійних копірайтерів від двірників і домогосподарок, які думають, що вони копірайтери, і «щось пишуть» яскраво відрізняє як раз якість тексту і грамотність!

Рекламодавець:

ви дуже помиляєтеся, я за сьогодні ухвалив вже 50 посилань в грамотних текстах, є багато людей які пишуть для себе і паралельно в текст вставляють контекстом посилання, у мене в золотому списку тільки такі сайти і вони постійно отримують замовлення. Те що ви себе хвалите я розумію, але у мене є вимоги і ціни та повірте дуже багато бажаючих їх дотримуватися, якщо ви не згодні, навіщо ми ведемо тоді цю дискусію