Геотермальна система опалення.

Автор: | 12.07.2014

отоплениеГеотермальні системи опалення та охолодження дають нам можливість використовувати енергію землі, для створення дуже ефективної системи опалення та охолодження. Принціп роботи: мережа труб похована глибоко в землі які містять воду і поглинають тепло з землі, подають його безпосередньо до геотермальної печі. Тепловий насос встановлюється в будинку користувача, потім він поширює тепло по будівлі.

Влітку процес геотермальних технологій проводиться в зворотній послідовності. Тепло перекачуеться з повітря всередині будинку і подаеться через насос з мережею труб в землю. На водній основі цього розчину він несе енергію назад в землю. Тільки електроенергія, необхідна для геотермального опалення та охолодження, щоб система працювала як насос, компресор і вентилятор, для тих хто бажая установити менш дорогу систему раджу твердопаливні котли купити які можно зараз навіть в інтернет магазині.

Технології, щоб використовувати цю природну енергію землі була розроблена протягом більше п’ятдесяти років. А в США домовласники і корпоративні підприємства використовують систему геотермального опалення та охолодження протягом більше двадцяти років. Багато уточнень і поліпшень були внесені в пристрій, що використовуються в цьому процесі останнім часом, що робить його дуже привабливим способом для опалення будинку, або на робочому місці.

Які переваги домовласники отримали? Геотермальні системи опалення та охолодження можуть знизити витраты коштів до вісімдесять відсотків. Систему також дуже легко підтримувати і вона є дуже ефективним джерелом опалення та охолодження цілий рік. Користувачі цієї системи також матимуть задоволення, знаючи, що вони зменшують викиди вуглекислого газу і захищають навколишнє середовище.