Таргетинг на ключові слова і розкручування сайтів.

Автор: | 13.03.2014

Таргетинг на ключові слова і розкручування сайтів та продвижение в instagram.Веб -трафік і просування сайтів дуже тісно пов’язані. Пошукова оптимізація включає в себе прості, але дуже важливі речі , як дослідження ключових слів для того , щоб потрібні слова знаходити на сторінці , а не тільки використовувався в тексті професійний жаргон , слова з якого нормальні люди ніколи не будуть набирати в пошуку , так вважає Метт Каттс (керівник команди Webspam в Google) і в цьому є істина коли потрібна розкрутка сайтів , інтернет ресурс повинен бути зрозумілий для всіх , тоді він буде мати успіх.

Twitter так само недавно викотив нову функцію — таргетинг на ключові слова в терміни чого і жадає продвижение в instagram, на його спеціальній платформі , яка дозволить рекламодавцям досягти своєї цільової аудиторії за допомогою конкретних ключових слів. Це випадок , як акцент на актуальність таргетингу на ключових слів в рекламі і в практиці SEO.

Ось деякі з найбільш важливих елементів , які необхідно враховувати при орієнтації на ключові слова для оптимізації сторінок .

Назва сторінки. На титульній сторінці повинні міститися первинні ключові фрази як мінімум один раз , переважно на початку, або якомога ближче до початку заголовка наскільки це можливо. У заголовках сторінок відіграють значну роль також підібрані правильні ключові слова у визначенні того , як «двигуни» важать актуальність і впливають на схильність шукача натиснути на кнопку , практика « таргетингу на ключові слова » дійсно додає цінність для пошуку зусилля пошукової оптимізації.

Заголовок. Використання тега H1 , зокрема для розміщення ключових слів , підвищує вагу на сторінці SEO. Наприклад шукач , який тільки, що натиснув на один з результатів , очікував би побачити відповідний заголовок на сторінку яка з’явилася в пошуку .

З SEO багаторічного досвіду і досліджень , можна сказати , що актуальність за ключовими словами оптимізованих за H1 пов’язана з більш високим рейтингом в пошукових системах (Google , Bing , Yahoo) .

Основний текст. Це основне правило , використовувати первинні та вторинні ( при необхідності) ключові фрази в основному тексті, або у змісті сторінки , частота повинна бути 1-2 %. Алгоритми пошукової системи оцінки відповідності та якість ключових слів , потрібно щоб зміст ранжувати відповідним чином.

Ключові слова повинні бути інтегровані з вмістом таким чином , що вони виглядали природно і підходили до вмісту. Ключові слова не повинні писатися марно, або примусово , в іншому випадку існує велика ймовірність того , що пошукові системи покарають ваш сайт знижуючи рейтинги .

URL . Використання ключових слів є одним з аспектів хорошого URL . Він допомагає в управлінні пошуковою системою для відповідного змісту. Крім того , до ключових слів оптимізований по URL — адресами часто звикають як якірного тексту в мережі.

Зображення та атрибути зображення Alt. Маючи зображення з Alt атрибутами які містять цільові ключові фрази , можуть допомогти краще рейтингу сторінки прямо і побічно. Крім того , є шанси , що ваше оптимізоване зображення з’явитися в результаті пошуку зображень. Для пошукових систем , назви зображення , ім’я файлу , альтернативний текст , заголовок і опис атрибути є важливими з точки зору рейтингу .

Мета опис . Мета- теги опису , якщо інтегровані з ключовими словами запиту , як правило , з’являються в результатах пошуку , а також допомагають шукачам вирішити , натиснути чи ні на результат в пошуку .