Життя і пляжі Гоа з Yaturistka.

Автор: | 19.02.2014

гоаГоа є веселою чарівною землею з екзотичними пейзажами , золотими пісками , довгими пляжами , сонцем , глибокими синіми водами , смачними морепродуктами, тут все є, щоб було цікаво досліджувати і насолоджуватися туристу. А також є ідеальним місцем, щоб провести відпустку чи канікули в спокійній обстановці з усіма зручностями.

Гоа розташовано на узбережжі конкав в західному узбережжі Індії і є одним з найбільш прохолодних місць в Індії. Тут сонце не занадто пече, а узбережжя має чудові пляжі , стародавні храми , історичні пам’ятки , цікаві водні види спорту і барвисті карнавальні фестивалі. Яскравий образ життя і привітна гостинність місця робить його фаворитом серед туристів яких цікавить секс туризм про який багато можна дізнатися на http://yaturistka.ru/blog/sex-tourism/124.html . Гоа туризм також дійсно приваблює людей з усього світу завдяки своїй природній красі і багатою культурою яка довго була під португальским впливом.

Довгі відрізки білого піску є основним тяжіння на Гоа. Пляжі в Гоа в хорошому стані і тут так чисто , що вони є привабливими для всіх.

Деякі з найвідоміших пляжів є:

1) Пляж Calangute — Це один з найпопулярніших пляжів в Гоа і найбільший в Північному регіоні. Пляж є процвітаючим комерційним центром. Різноманітні кухні , клуби і магазини є основними тут тяжінням для туристів. Також треба обов’язково побачити тут St. Alex форт церкву.

2 ) Кандолім Біч ( Candolim Beach ) — безтурботний пляж який ідеально підходить для тих , хто шукає спокою .

3 ) Анджуна Біч ( Anjuna Beach ) — білі піски пляжу і червона від латериту грунт та пісок тут робиться на вигляд дуже унікальним. Нічне життя , в Анджуна так само дуже славиться . Церква Св. Антонія і блошиний ринок тут є обов’язковою пам’яткою для відвідування .

Гоа , здається , ідеальним місцем для мандрівника. Пляжі , озера і річки є відмінні варіанти для пригод. Вітрильний спорт , водні лижі , віндсерфінг , підводне плавання , екскурсії та річкові круїзи є одними з варіантів які варто спробувати , щоб подорожі були більш яскравими і не забуваємими. Поряд з цим , є й інші варіанти екстремальних видів спорту які підійдуть тільки для дуже хоробрих .

Вже збираєтеся на Гоа , тоді не пропустіть найцікавіше — карнавал , де ви можете побачити веселий дух гоанців . Карнавал відображає істинний Португальський спосіб життя. Це щорічні чотирьох денні святкування . Вулиці оживають з квітами , живими походами , ритмами гітар , без зупинки в танцях і музиці.

Пригода на Гоа є обов’язковим для тих , хто шукає гострих відчуттів і різноманітність водних видів спорту.