Освітлення, інтер’єр кімнати.

Автор: | 07.12.2013

освещениеОсвітлення є елементом дизайну будь-якого інтер’єру, яке не менш важливе меблів , шпалер і підлогових покриттів. Неважливо , наскільки привабливий декор може бути , якщо освітлення і люстри не доповнюють його, кімната не буде виглядати так привабливо , як це могло б бути. Освітлення надає ефект унікальності в кімнаті і підсилює красу меблів , яку ви обрали з такою турботою , щоб зробити більш комфортним свій будинок . Є широкий асортимент світильників , які можна використовувати з великим ефектом , щоб поліпшити зовнішній вигляд кімнати коли ми задумали робити ремонт квартир і перше місце напевно тут займають великі люстри . Є кілька основних правил , коли справа доходить до освітлення. Завжди існують деякі райони у вашому будинку , які повинні бути добре освітлені і яскраві.

Такі області , як кухня, або кабінет є місця , де багато роботи проводиться і повинні мати достатню кількість світла . Ви завжди повинні використовувати яскравість простору для таких завдань , як приготування їжі і читання . Або ж ви можете також використовувати спрямоване освітлення в цих просторах , для більшого комфорту . Стандартні торшери можуть бути розміщені стратегічно в різних місцях в будинку там , де додаткове світло вам потрібно найбільше. Навіть якщо кімната добре освітлена і має достатню кількість вбудованого освітлення і висвітлені всі потрібні місця , ви можете виявити , що деякі кути кімнати трохи є темними . Це ті місця де торшери можна використовувати з великим ефектом.

Дайте достатньо фантазії в освітленні будинку . Люстри , самі по собі дуже гарний і величний вигляд , але вони не виглядають добре в кожній кімнаті. Крім того , стиль люстри , її висота і діаметр та інші фактори , дуже важливі при установці в інтер’єр. Якщо у вас є дуже велика вітальня, або спальня , велика люстра з багатьма висячими елементами і лампочками , безумовно , додасть краси в кімнату. З іншого боку , якщо ви використовуєте її в кімнаті , яка значно менше , то це буде тільки зайвим і не дасть потрібного ефекту.

Така люстра забере увагу від будь-яких меблів чи мистецтва , які у вас є. Добре збалансований погляд на речі і пропорції завжди краще , ніж , щось одне на показ. Прості інтер’єри дуже часто найкрасивіші . Кожен елемент дизайну повинен поєднуватися з наступним і створювати єдине ціле. Ви завжди можете додати деякі частини , які контрастно різні і подібні зі стилем, або кольором . Але цього має бути мало , і далеко один від одного. Переконайтеся , що світильники , що Ви використовуєте прості , але ефектні .

Якщо у вас є дуже сучасна на вигляд кімната , використовуйте з нержавіючої сталі, або нікельовані люстри. Вони будуть мати сучасний дизайн і будуть відповідати меблям і мистецтву у вашій кімнаті. Все, це повинно бути дуже мало деталізовано і мати чисті лінії. Якщо ви шукаєте розкіш і в період оформлення інтер’єру , виберіть кришталеву люстру. Це додасть королівського дотику до кімнати і буде виглядати елегантно. Для любителів тропічного — екзотичного дизайну вітальні, або кімнати , ви можете вибрати люстри з бамбука, або ротанга.