Топ-3 iPhone додатків для західного бізнесмена, та ремонт macbook.

Автор: | 12.11.2013

Телефонних додатки стає все більше і більше в ці дні. Попит зростає . Більш просунуті мобільні пристрої телефонії також виявляються затребуваними на ринку. Пройшли ті часи , коли тягли ми блокноти використовуючи для запису інформації. Але зараз завдяки високотехнологічним мобільним гаджетам і сучасним додаткам є легко відстежувати і зберігати інформацію . Більшість сучасних підприємств в ці дні вибирають мобільні сховища для бізнесу.

Якщо дивитися в даному сценарії , Є близько 4000 iPhone додатків на вибір. Ці додатки , які були розроблені для задоволення вимоги людей з різних областей роботи . Будь то розваги , ведення бізнесу , світової економіки , або просто веселі ігри , тут є багато додатків , які доступні для кожної категорії , щоб насолодитися всіма можливостями смартфона.

Давайте подивимося на топ -3 iPhone додатків для бізнес -цілей :

1: LiveTimer.

Ця програма допоможе в ефективному відстеженні кількості годин які користувач провів з кожним клієнтом в день . Це також допоможе в створенні різних ставок по рахунках відповідно до завдань для індивідуальних клієнтів. Не потрібно займатися нудною ручною роботою розрахунку за допомогою графіків Excel і калькулятором пристрою.

2: SugarSync.

Ця програма дозволяє користувачеві отримати доступ до комп’ютера віддалено з будь-якого пристрою iPhone . Припустимо , що користувач забув принести деякі важливі документи з комп’ютера . Якщо SugarSync встановлена на комп’ютері , то користувач може легко отримати доступ до даних , які присутні на ПК , навіть , будучи в далекому місці.

3: BalanceDo

Це одний з найбільш корисних додатків до айфона , який дозволяє користувачеві створювати рахунки- фактури для клієнтів. Також він може обробити платежі клієнтів через PayPal. Ця програма також має можливість відстежувати дебіторську заборгованість .

Є тисячі додатків для iPhone пристрою, але вказане вище завжди перераховуються серед головних категорій для західного бізнесмена.