Сенсація на ринку планшетів: LG представляє новий G PAD 8,3.

Автор: | 05.09.2013

LG представляє новий G PAD 8,3.4 вересня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) оголосила про вихід планшета LG G Pad 8,3, нового пристрою в лінійці G-Series. Це перший 8-дюймовий планшет, який обладнано Full HD дисплеєм, унікальним інтерфейсом користувача і широким спектром можливостей зв’язку. Прем’єра новинки відбудеться на виставці IFA 2013, що пройде у Берліні з 6 до 11 вересня. LG G Pad 8,3 стане наступним девайсом, який зміцнить лідерські позиції LG в індустрії мобільних технологій.

«Новий планшет LG G Pad 8,3 доповнить лінійку преміальних смартфонів G-Series, – сказав д-р Чонсок Пак (Jong-seok Park), президент і головний директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – G Pad послужить за ще один приклад унікального пристрою, переваги якого оцінять споживачі в усьому світі».

Потужна батарея у портативному корпусі

Незважаючи на широкий екран, LG G Pad 8,3 має тонкий і елегантний корпус, який дуже зручно лежить у руці. Оптимальний розмір планшету було обчислено у ході глибинних досліджень. У результаті новий планшет LG не товстіший за газету й важить всього 338 г. При цьому його обладнано потужною батареєю (4 600 мАч), яка забезпечує користувачам безперебійну роботу протягом багатьох годин.

Уперше у 8-дюймовому планшеті – Full HD дисплей

Подібно до інших преміальних пристроїв лінійки G-Series – смартфонів LG G Pro LG G2, – LG G Pad 8,3 обладнано Full HD екраном. Це перший у світі 8-дюймовий планшет, у якому реалізовано настільки високу роздільну здатність дисплею. WUXGA (Widescreen Ultra Extended Graphics Array) має перевагу над стандартним Full HD екраном і становить 1920 х 1200 точок, що забезпечує високу якість картинки. Окрім цього, потужний чотирьох ядровий процесор Qualcomm® Snapdragon™ 600 з тактовою частотою 1,7 ГГц дозволяє продуктивно працювати з Full HD контентом.

Повна сумісність завдяки технології QPair

LG G Pad 8,3 відповідає найвищим вимогам до сумісності планшету з іншими пристроями. Завдяки унікальному додатку QPair користувачі можуть не лише отримувати дзвінки і повідомлення зі смартфону на G Pad, а й відповідати на них. При цьому QPair дозволяє легко підключати G Pad до смартфонів інших виробників завдяки зручним параметрам сумісності ОС Android Jelly Bean. Записи, створені у додатку QMemo на планшеті G Pad, також можна миттєво зберегти у смартфоні користувача і надіслати на інші пристрої.

Інтерфейс користувача – максимум можливостей планшету

Багатозадачний планшет LG G Pad 8,3 пропонує користувачам практичні і дуже корисні функції. Унікальні властивості інтерфейсу користувача LG G Pad 8,3 оптимізовано для великого 8,3-дюймового Full HD дисплею:

Slide Aside — забезпечує багатозадачність: до останніх використаних додатків можна легко повернутися одним доторком руки (провівши по екрану трьома пальцями одночасно) і обрати потрібне зі списку.
QSlide дозволяє одночасно управляти трьома різними додатками в одному вікні, його особливо зручно використовувати на великому екрані.
KnockON допомагає легко розблокувати і заблокувати пристрій подвійним доторком дисплею.

Планшет LG G Pad 8,3 зявиться на основних ринках світу в останньому кварталі 2013 року. Ціна і плани поставок в Україну будуть оголошені додатково.

Основні характеристики:

Процесор: чотириядровий Quad-Core Qualcomm® Snapdragon™ 600 з тактовою частотою 1,7 ГГц
Дисплей: 8,3 дюйма WUXGA (1920 x 1200 пікселів / 273 ppi)
Памʹять: 16 ГБ
Оперативна памʹять (RAM): 2 ГБ
Камера: Основна 5 МП / Фронтальна 1,3 МП
Акумулятор: 4 600 мАч
Операційна система: Android Jelly Bean 4.2.2
Розміри: 216,8 x 126,5 x 8,3 мм
Вага: 338 г
Кольори: чорний / білий