Купити LG G2 – майбутнє мобільних технологій

Автор: | 07.08.2013

LG НЬЮ-ЙОРК, 7 серпня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG), розробляючи свої продукти, дедалі більше дослухається до споживачів і орієнтується на їхні потреби. В основу концепції нового флагману LG G2 покладено глибинні дослідження поведінки покупців та їхнього стилю життя. У результаті ергономічний смартфон обладнано тільки найбільш практичними і корисними функціями інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача.

Сьогодні компанія LG Electronics (LG) представила свій інноваційний флагманський смартфон преміум-лінійки G-Series – LG G2. Модель представили одночасно 700 гостям із 30 країн світу в залі Frederick P. Rose Hall бізнес-центру Lincoln Center в м. Нью-Йорк.

«Для нас інновації – це технології, що справді необхідні в повсякденному житті споживачів, – сказав д-р Чонсок Пак, президент і генеральний директор компанії LG Electronics Mobile Communications, вітаючи гостей на презентації. – Ми продовжуємо вчитися у наших споживачів, коли надихаємося на інновації. Заради LG G2, найбільш амбітного і захопливого проекту в історії нашої компанії, ми вийшли на абсолютно новий рівень розуміння споживачів».

LG G2Нові горизонти в дизайні смартфонів

Усі унікальні можливості нової моделі закладено в корпусі зручного, функціонального дизайну. LG зробила революцію в дизайні мобільних пристроїв, повністю відмовившись від кнопок на бічних панелях. Тепер усіх їх розміщено на задній панелі смартфону. Ідея задньої кнопки Rear Key виникла у результаті проведених досліджень серед користувачів смартфонів великої діагоналі. Споживачі поділилися думкою: що більше пристрій, то складніше ним ефективно керувати за допомогою бічних клавіш. Одночасно кнопки на задній панелі, де природно лягає вказівний палець руки, забезпечують більше зручності у користуванні смартфонов. Окрім того, за такого розташування клавіш користувачі будуть значно рідше впускати смартфон під час налаштування гучності.

Тривале натискання клавіш гучності дозволяє за замовчуванням швидко запустити функцію QuickMemoTM і камеру, завдяки чому робити швидкі нотатки і автопортрети стало ще зручніше. Але коли LG G2 лежить на поверхні екраном догори, користувачу не доведеться його піднімати, щоб натиснути клавішу блокування на задній панелі. Нова функція KnockON дозволяє розблокувати смартфон за допомогою подвійного дотику до дисплея.

Більше дисплею…

LG здійснила ще один прорив, обладнавши LG G2 найбільшим у класі пристроїв з шириною корпусу 2,7 дюймів Full HD дисплеєм. Окрім широких можливостей перегляду контенту, інноваційна технологія Dual Routing дозволила зменшити рамку смартфону до 2,65 мм. А технологія IPS, що набула широкої популярності, забезпечує неперевершену графіку, точну передачу кольору і чіткі зображення.

… більше батареї

Вбудована оперативна пам’ять LG G2 Graphic RAM (GRAM) дозволяє суттєво економити енергію. GRAM зменшує витрати заряду батареї до 26% в режимі очікування і збільшує тривалість роботи пристрою на 10%. Разом із цим батарея вражаючої ємності 3 000 мАч займає зовсім мало місця в корпусі смартфону. Таким чином, користувачі можуть працювати зі смартфоном як мінімум протягом дня без додаткової підзарядки.

Нова якість фотографій: технологія OIS і висока роздільна здатність

LG G2 обладнано інноваційною технологією Optical Image Stabilizer (OIS), яка запобігає розмитості знімків і робить їх чіткими і чистими навіть для рухомого об’єкту або за недостатньої освітленості. Більшість смартфонів з технологією OIS надають камери з роздільною здатністю від 4 до 8 МП. Смартфон LG G2 унікальний тим, що роздільна здатність його камери становить 13 МП, а спеціальна конструкція лінзи дозволила зробити корпус пристрою елегантним і тонким. Такі функції, як Super Resolution і Multi-point AF забезпечують стабільний фокус, як у цифровій камері.

Hi-Fi звук студійного рівня

Мультимедійний контент посів значне місце у повсякденному житті, тому останнім часом покупці пред’являють дедалі більше вимог до якості звуку смартфонів. Користувачі хочуть, щоб звук телепередач, фільмів та ігор був таким же якісним, як і картинка. LG G2 – це перший смартфон на ринку, який забезпечує відтворення Hi-Fi звуку (24 bit/192kHz). При цьому якість звучання можна порівняти зі студійним звуком і за своїм рівнем воно значно перевищує CD-програвач. Реалістичність звуку LG G2 не дорівняти до звучання жодного з наявних нині смартфонів.

Досконалість у деталях – інтерфейс користувача LG G2

Дослідження показали, що найбільш використовувані функції смартфонів – це SMS, соціальні мережі, навігація і, звісно, дзвінки. LG G2 обладнано цілим набором удосконалених практичних функцій інтерфейсу користувача, які зосереджено навколо цих затребуваних задач:

Answer Me – автоматично відповідає на дзвінок, коли користувач підносить смартфон до вуха
Plug & Pop – надає додатки на вибір, коли до смартфону під’єднують навушники або USB-кабель
Text Link – інформацію в текстових повідомленнях можна виділити і зберегти в нотатках або календарі, а також вставити в рядок пошуку карт або браузера

Quick Remote – допоможе інтегрувати всю домашню техніку в одну систему, оскільки дозволяє використовувати смартфон як пульт керування телевізором, аудіосистемою і побутовою технікою, незалежно від бренду виробника
Slide Aside — забезпечує багатозадачність: до останніх використовуваних додатків можна легко повернутися одним доторком руки (провівши по екрану трьома пальцями одночасно) і вибрати потрібний зі списку
Guest Mode — захищає інформацію користувача, дозволяючи гостю зайти під іншим обліковим записом і одночасно блокуючи доступ до адресної книги, SMS та інших особистих даних.

Неперевершена продуктивність

Довготермінове партнерство з компанією Qualcomm дозволяє LG максимально ефективно інтегрувати в апаратну частину своїх смартфонів найкращий в індустрії мобільний чіпсет Qualcomm® Snapdragon™ 800 Processor, який забезпечує неперевершену продуктивність, багаті графічні можливості і високу потужність батареї.

Глобальна презентація нового флагману відбулася 7 серпня в Нью-Йорку. Днями LG G2 з’явиться в Південній Кореї, а потім іще в 130 країнах. Українським покупцям LG G2 стане доступним у вересні-жовтні 2013 р. Про ціну буде повідомлено додатково.

Основні характеристики:

Чіпсет: Qualcomm ® Snapdragon ™ 800 з тактовою частотою 2,26 ГГц, Quad-Core
Дисплей: 5,2-дюймовий Full HD IPS (1920 х 1080 пикселів, 423 ррі)
Пам’ять: 16 Гб + 50 Гб хмарного сервісу
Оперативна пам’ять: 2 Гб RAM LPDDR3 800МГц
Камери: основна Full HD 13 Mп / фронтальна Full HD 2,1 Mп
Акумулятор: 3 000 мАг
Операційна система: Android 4.2.2 Jelly Bean
Розмір: 138,5 x 70,9 x 8,9 мм
Кольори: білий, чорний