Смартфони LG стануть іще тоншими.

Автор: | 28.07.2013

Смартфони LG стануть іще тоншими.СЕУЛ, 19 липня 2013 р. – Компанія LG Display, провідний розробник дисплеїв, оголосила про вихід найтоншого у світі Full HD LCD екрану для смартфонів. Надсучасну 5,2-дюймова панель удосконалено для встановлення у преміальних мобільних пристроях, що дозволить зробити смартфони з роздільною здатністю Full HD іще тоншими. Так вони стануть іще більш ергономічними і забезпечать більше можливостей для перегляду контенту.

Новий екран від компанії LG Display становить всього 2,2 мм завтовшки і має 2,3-міліметрову рамку, завдяки чому він є найтоншим у світі Full HD LCD дисплеєм. Він забезпечить більше корисної площі, надто що смартфони сьогодні дедалі інтенсивніше використовують для перегляду мультимедіа контенту. До того ж, завдяки надтонкому екрану мобільні пристрої стануть набагато легшими і будуть вигідніше лежати у руці.

Розробка найтоншого екрану стала можливою після впровадження удосконаленої технології LG Display – One-Glass-Solution (OGS), що забезпечує неперевершені сенсорні характеристики. Подвійна гнучка плата, що має покращені характеристики порівняно з одинарною, розташована між дисплеєм і сенсорною плівкою. Таким чином кількість шарів дисплею вдалося зменшити більш ніж на 30%. Пряма зв’язна система з оптично чистим полімером між екраном і сенсорною плівкою забезпечує більш чітке зображення за меншої товщі дисплею порівняно з традиційною повітряною зв’язною системою.

Перевагою нового дисплею також є роздільна здатність і збільшена яскравість, завдяки чому читати з екрану зручно навіть в умовах яскравого освітлення. Екран має роздільну здатність 1 080 х 1 920 пікселів із використанням червоного, зеленого і синього субпікселів (RGB), що робить його справжнім Full HD дисплеєм. А завдяки максимальній яскравості у 535 ніт екран компанії LG Display має перевагу на усіма наявними мобільними LCD дисплеями з роздільною здатністю Full HD. Зміна контрасту в природних умовах із використанням природного коефіцієнту контрастності показали результат 3,74:1 на основі 10 000 люкс, що спів мірно з інтенсивним сонячним світлом. Авторитетна експертна компанія Intertek офіційно сертифікувала ці результати.

«Ми представили найтонший у світі Full HD LCD дисплей, що означає підкорення нової вершини у сегменті преміальних смартфонів. Це стало можливим завдяки нашому досвіду роботи з сенсорними і IPS технологіями, – сказав д-р Байонг-Ку Кім (Byeong-Koo Kim), вице-президент і голова ІТ-підрозділу компанії LG Display». – Компанія LG Display продовжить розробляти продукти, які принесуть максимальну користь споживачам і відкриють нові горизонти для індустрії мобільних пристроїв».