Техніка LG яку з радістю донесут на будь-який поверх вантажники Львів.

Автор: | 14.06.2013

98Дизайнерська лабораторія компанії LG Electronics.

Чул-бе Лі — Віце-президент дизайнерської лабораторії компанії LG ElectronicsЧул-бе Лі — Віце-президент дизайнерської лабораторії компанії LG Electronics, центр Corporate Design Centre

З 2010 року містер Чул-бе Лі займає пост віце-президента і глави дизайнерської лабораторії Mobile Communication Lab центру Corporate Design Centre компанії LG Electronics. На даний момент він курирує напрямок технічного дизайну та розробку дизайну графічного інтерфейсу всієї продукції компанії LG Electronics ‘Mobile Communications. Серед них — смартфони, аксесуари для телефонів і планшетів. Його розуміння естетичних концепцій багато в чому визначило особливу філософію дизайну мобільних пристроїв LG, а також те, як вони представлені на ринку. Його останнім досягненням належать розробка дизайну смартфонів LG Optimus і смартфона PRADA Phone by LG 3.0, а також флагманської моделі — LG Optimus G.

У 2008 році Чул-бе Лі виконував обов’язки віце-президента і керівника групи Strategic Design Planning в центрі Corporate Design Centre. Він ініціював створення відділу Customer Insight Design (CID), щоб посилити творчий компонент при розробці стратегічних продуктів LG — якіпри покупці вантажники Львів доставлят вам на будь-який єтаж. До цього Чул-бе Лі був главою дослідної лабораторії Life Soft Research Lab, яка служила центром досліджень поведінки споживачів. У 2005 році він обіймав посаду головного дизайнера групи Global Platform Group лабораторії MC Design Lab.

У 2001, через рік після закінчення програми МВА, Чул-бе Лі очолив відділення з розробки дизайну LGE US Design Operations в американському офісі компанії LG Electronics в Нью Джерсі. Він ініціював ряд проектів дизайну мобільних телефонів і побутової техніки, які відповідали потребам локальних споживачів.

Чул-бе Лі приєднався до компанії в 1991 році в якості практиканта, а з 1993 по 1995 рік працював в різних сферах, включаючи дизайн телевізорів (TV Design Team) і мобільних телефонів, а також стратегічне планування. У 1996 році він зайняв пост старшого дизайнера групи Planning & Admin. Team.

У 1999 році Чул-бе Лі закінчив програму МВА для керівників Гельсінської школи економіки та управління бізнесом. Він отримав ступінь магістра точних наук (1993) та бакалавра технічного дизайну (1991) в Корейському провідному науково-технологічному інституті (Korea’s Advanced Institute of Science and Technology).