Продовження лінійки L-Series другого покоління LG.

Автор: | 19.06.2013

lgКИЇВ, 19 червня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) представляє нову модель смартфона LG Optimus L4II, яка має зацікавити користувачів сучасним дизайном, розширеною функціональністю за рахунок унікальних можливостей інтерфейсу користувача Optimus UI, а також доступною ціною. Смартфон LG Optimus L4II — достойне продовження популярної в усьому світі L-Series другого покоління.

Новий односимний смартфон LG Optimus L4II працює на базі процесора з тактовою частотою 1 ГГц. Його 3,8-дюймовий дисплей забезпечує користувачам неперевершену якість картинки завдяки IPS-матриці. Завдяки посиленій батареї ємністю 1700 мАч користувачі можуть довше працювати з пристроєм.

Як і інші смартфони другого покоління L-Series, LG Optimus L4II виконано в лаконічному стилі. Дизайн смартфону LG Optimus L4II вигідно вирізняє від конкурентів розумна LED-підсвітка клавіші «Додому». Власники пристрою не пропустять нагадування про важливу зустріч або день народження друзів. Клавіша «Додому» сповіщає користувача про поточний стан телефону, пропущені дзвінки і повідомлення різними кольорами підсвітки.

Додатковою перевагою нового пристрою є широкий набір корисних функцій. Серед них – уже відома й популярна QuickMemo, а також функція голосової активації камери Cheese Shutter.

Піклуючись про безпеку користувачів, компанія обладнала смартфон LG Optimus L4II функцією Safety Care, яка сповістить близьких користувача про потенційну небезпеку. Вона сповістить про підозріле місцеперебування пристрою або про те, що смартфон не використовувано протягом тривалого часу. Функція Guest Mode забезпечить захист особистої інформації. В режимі гостя другий користувач не матиме доступу до адресної книги та інших особистих даних власника.

Смартфон LG Optimus L4II з’явився в українських магазинах у середині червня за рекомендованою ціною 1499 грн.

Характеристики:

Дисплей: 3,8 дюймів IPS HVGA (320×480)
Процесор: одноядровий, 1,0 ГГц
Операційна система : Android 4.1 Jelly Bean
RAM 512 МБ,
Внутрішня памʹять: 4 ГБ
Слот для Micro SD
Камера: 3 МП
Акумулятор: 1700 мАч
Розміри: 112,8 x 64,7 x 11,9