Дизайн з історією: як створювалися смартфони другого LG покоління L-Series.

Автор: | 23.05.2013

Дизайн з історієюІнтерв’ю з містером Чул-бе Лі, віце-президентом дизайнерської лабораторії Mobile Communication Design Lab

Творчі люди завжди викликають цікавість. Їхній спосіб мислення, проекти й задуми надихають на нові звершення. Саме до цієї категорії людей належить віце-президент дизайнерської лабораторії LG Mobile Communications, містер Чул-бе Лі (Chul Bae Lee), який у своєму інтервʹю розкрив деякі секрети роботи своєї команди й поділився баченням еволюції дизайну продуктів компанії LG Electronics.

Одним із останніх проектів лабораторії стала розробка дизайну смартфонів нового покоління лінійки L-Series. На її прикладі містер Чул-бе Лі показав, як виникає ідея створення нових пристроїв. «Коли ми працювали над попередньою серією

L-Series, джерелом натхнення для нас слугував смартфон PRADA Phone by LG 3.0. Однак за основу нової лінійки ми взяли концепцію дизайну флагману 2013 року – LG Optimus G», – розповідає містер Чул-бе Лі.

Оцінити результат роботи цілої команди професійних дизайнерів LG можна вже з перших хвилин користування новими мобільними пристроями. Компанія прагне надати користувачам якомога більш зручні та естетичні продукти. Це особливо характерно для смартфонів другого покоління серії L-Series. «Завдяки технології Seamless Layout всі елементи передньої панелі смартфону виглядають як одне ціле. Це також сприяє тому, що він зручно лежить у руці користувача, — так містер Чул-бе Лі оцінює роль дизайну у створенні комфорту для користувачів. – Одночасно лазерна обробка канту скла і райдужна задня панель надають новому пристрою преміального вигляду. Окрім того, розумна LED-підсвітка клавіші «Додому» різними кольорами сповіщає про пропущений дзвінок або повідомлення, щоб користувач не залишив їх без уваги».

Дизайнерська лабораторія, яку представляє містер Чул-бе Лі, не лише проектує корпус смартфону, а й розробляє дизайн інтерфейсу користувача. Ефективна робота в цьому напрямку дозволяє компанії LG Electronics займати провідну позицію в галузі графічного дизайну. Завдяки останнім досягненням у цій сфері було вдосконалено інтерфейс користувача, яким і обладнано друге покоління смартфонів серії L-Series. Віце-президент лабораторії дизайну, містер Чул-бе Лі, упевнений, що ті, для кого важливі одночасно простота використання і висока функціональність, оцінять всі переваги нового інтерфейсу користувача LG Optimus 3.0.

Зокрема, його новим елементом стала клавіша Quick Button, що дозволяє налаштувати швидкий доступ до найпотрібніших користувачеві функцій, наприклад, до QuickMemo, камери, веб-браузера, музичного плеєра та будь-яких інших додатків. Це універсальна функція, яка спростить довгі пошуки в меню. Окрім того, її можна налаштувати так, щоб одночасно запускалася й функція QuickMemo – це прискорить редагування й обмін зображеннями. Піклуючись про безпеку користувача, LG розробила функцію Safety Care. Вона дозволяє переадресовувати екстрені виклики, сповіщає про відключення телефону або місцезнаходження користувача.