В LG Optimus Vu II з’явиться нова функція для панорамних заміток Panorama Note.

Автор: | 11.01.2013

LG Optimus Vu II – Panorama Note10 січня 2013 р. – Компанія LG Electronics представила на міжнародній виставці CES 2013 в Лас-Вегасі нову функцію для LG Optimus Vu II – Panorama Note. Вона дозволяє створювати широкі зображення (зі співвідношенням сторін 3:1) і малювати прямо на екрані, як на великому полотні.

За допомогою функції Panorama Note можна писати, малювати й робити нотатки на збільшеному зображенні, переміщаючись навіть широким зображенням зі співвідношенням сторін 3:1. Користувач може збільшувати картинку в 5,8 разів і зручно переміщатися екраном по вертикалі й горизонталі. Для навігації слугує курсор і зручна міні-карта, яка показує розташування ділянки, яку переглядають, на оригінальному зображенні.

«Panorama Note – це лише одна з багатьох функцій, які будуть виділяти мобільні телефони LG, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ці унікальні функції будуть глибоко інтегровані в пристрої LG і, разом із апаратними можливостями, будуть відрізняти їх від конкурентних моделей. Виробники смартфонів будуть продовжувати боротися за конкурентні переваги, але ми виведемо цю боротьбу на новий рівень».

На CES 2013 відкрита експериментальна зона LG, де відвідувачі виставки можуть протестувати користувацький інтерфейс LG, зокрема функції QSlide, Live Zooming і Dual Screen Dual Play на телефонах LG.