LG Optimus G удостоєний нагороди CES Innovations 2013.

Автор: | 14.01.2013

LG Optimus G удостоєний  нагороди CES Innovations 2013.ЛАС-ВЕГАС, 14 січня 2013 року — Компанія LG Electronics оголосила, що смартфон LG Optimus G був удостоєний нагороди Consumer Electronics Show (CES) 2013 за досягнення в області проектування та дизайну в категорії «Бездротові мобільні пристрої». Журі високо оцінило технічні характеристики цього багатофункціонального смартфона, а також його естетичні особливості та дизайн, які вигідно відрізняють LG Optimus G від інших доступних на ринку пристроїв.

LG Optimus G одержує високу оцінку експертів з моменту своєї появи на ринку в III кварталі 2012 року. Так, на корейській виставці електроніки Korea Electronic Show (KES) смартфон був удостоєний нагороди Innovation Award за технологію Zerogap Touch. Ця унікальна технологія усуває повітряний прошарок між склом і екраном смартфона, що надає дисплею ще більшу чіткість і міцність. У листопаді 2012 року LG Optimus G був удостоєний нагороди IF Design Product Award за свій витончений дизайн. Завдяки технології Zerogap Touch і гладкій поверхні передньої панелі смартфон нагадує скоріше витвір мистецтва, ніж пристрій мобільного зв’язку. Вугільно-чорний корпус із металевою окантовкою підкреслює мінімалізм ліній і приналежність пристрою до преміум-класу.

Крім високої продуктивності та елегантного дизайну, ще однією перевагою смартфона є його відповідність строгим екологічним нормам. У США LG Optimus G (версія Sprint) був відзначений платиновим сертифікатом UL Environment, яким нагороджують продукти з найвищим рівнем екологічної ефективності. А провідна організація з боротьби з глобальним потеплінням Carbonfund.org, що оцінює ступінь впливу фізичних та юридичних осіб на навколишнє середовище, відзначила цей смартфон сертифікатом CarbonFree ®.

LG Optimus G отримав також безліч позитивних відгуків від IT-медіа. Корейські споживачі назвали цю модель найкращим Android-смартфоном і віддали перевагу LG Optimus G над пристроями інших провідних виробників. Смартфон також очолив рейтинг одного з найпопулярніших північно-американських журналів для споживачів і отримав позитивний відгук у Японії. У Країні сонця, що сходить, LG Optimus G опинився в ТОПі пристроїв, які найкраще продаються, вже протягом першого тижня з початку офіційних продажів.

«Усі ці досягнення стали можливі завдяки інноваційним технологіям і досвіду нашої компанії у сфері мобільних комунікацій, — сказав д-р Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Я впевнений, LG очолить новий етап розвитку ринку LTE-смартфонів. Цьому багато в чому сприятимуть ряд унікальних функцій і апаратних можливостей LG Optimus G».