Купити Планшет за 20 доларів!

Автор: | 16.11.2012

Планшет Aakash 2 був представлений в Індії, вартість на який близько 20 США доларів. Для прикладу — китайські семидюймові планшети коштують 40 доларів США.

Пристосування створене в штаб квартирі компанії DataWind — Англія. У планшета Aakash 2 встановлено ємнісний екран семидюймовий, гігагерцевий Cortex-A8 процесор з встановленими 512 мб ОЗУ і 4 гб внутрішньої пам’яті. У цьому планшеті є Wi-Fi підтримка, для відеорозмови є камера і роз’єм для карт пам’яті microSD. Зараз все день від дня новинки планшетів виготовляють дешевше пробуючи покункурувати з уже закрепленими брендами.

Встановлений на планшеті Aakash 2 на Android 4. 0, став другим згідно рахунку в лінійці Aakash. Правла великим мінусом планшета це маленький -в 3 часа роботи акумулятор.

Новітній планшет Aakash 2 на Android 4. 0 стане поширюватися посеред студентів вищих навчальних закладів Індії згідно субсидованої вартості в 20 США доларів. У роздрібних магазинах пристосування планшет Aakash 2, однак він стане коштувати в межі 64 доларів.

Если вам интересно что такое релейные датчики температуры то они обычно употребляются для надежной автоматизации судовых дизель-генераторов и нагревательных установках,  не исключением являються релейные датчики температуры в системах кондиционирования и воздушной вентиляции, а так же в системах контроля и регулирования температуры в часных и общих помещениях.