Сканнер з пилососом від Google.

Автор: | 21.11.2012

Фірма Google представила пристосування для самодіючого сканування книжок, яке має в себе побутовий пилосос. У перший раз про встановлення такого презентавано в травні 2012 року. У листопаді цього ж рокуу Google опублікувала в інтернеті відображення сканера і креслення (PDF). Подібне пристосування тепер може виготовити хто хоче.

Головні складові апарату — це призма з 3-ма бічними гранями, зроблена з листів сплаву, і звичайний сканер із числа доступних (він всередину призми поміщений) і обовязково пилосос. Книжку встановлюють на рамку, яка в свою чергу переміщується вздовж граней призми. У гранях є щілини. Пилосос формує потік повітря, який і гортає сторінки. А для того щоб розмістити хороший матеріал в інтернеті потрібний хостинг для сайтов надійний.

Дені Кумсійе (Dany Qumsiyeh) заявляє, що для сканування книжки з тисячі сторінок буде потрібно півтори години. Ціну сканера такого пророкують в 1500$. Основний недолік пристрою — за один прийом мають всі шанси перевернутися не одна, а деяка кількість сторінок, але Кумсійе передбачив обмежувач сторіночок, який об’єднує такbq ризик до мінімуму.

Пристосування формує цифрові копії книжок скоріше, ніж сканери, де сторіночки перекладає людина.