Як створити Flash гру.

Автор: | 12.06.2012

Флеш-ігри популярні в усьому світі і більшість людей грають в ці ігри, але навіть не уявляють як ці ігри насправді зроблені. Де береться натхнення, наснаги, технології і багато іншого, щоб створити гру, яка захоплює розум і серце гравців по всьому світу.

Перший крок до створення гри, треба мати історію. Історія та сюжет розробляю гейм-дизайнери для гравців. Як тільки гра отримала свою концепцію, письменники і художники працюють разом на розкадровкою і створенням ескізів послідовності з інструкцією по технології. Ескізи потім сканується і оцифровуватися тобто переносяться на комп’ютер це треба для того щоб вдихнути життя в історію і персонажів.

Серед безлічі способів створення гри популярним рішенням є Macromedia Flash MX. Це дозволяє створювати багаті, графічні та мультимедійні керовані ігри. Flash має все для гравців засоби розробки, а також потрібний формат файлу. Flash дозволяє розробникам ігор використовувати такі функції:

Багата графіка.

Створення файлів, які є зручними для користувачів і можуть бути завантажені через інтернет.

Можливість імпорту графічних форматів. Це означає, що розробники можуть використовувати Photoshop, Freehand, Illustrator або Fireworks для розробки гри в векторній графіці.

Flash піддається для створення якісної графіки, яка може бути поширена по Інтернету.

Сам процес створення Flash ігри складний, але включає в себе:

Створення персонажів. Ескізи прекрасно налаштовані. Потім вони перетворюються в 3D-персонажів. Дані скануються в комп’ютер і створюється цифровий скелет. Це те, що визначає розмір, форму та рух будь-якої фігури в грі. Далі програмісти використовують Flash технологію, щоб відтворити рухи і емоції в грі.

Далі створюються спецефекти та створення навколишнього середовища. Небо, вітер, хмари, тіні, віддзеркалення то, що робить атмосферу гри реальною. Flash дозволяє розробникам створювати реалістичні і складні середовища. Це середа, яка дає життя і рух в грі. 3D-ефекти створюються за допомогою полігонів, а також текстур.

Далі йде процес кодування, що надає інтелект у грі та управляє грою. Чим складніше код більш захоплюючі ігри. Коди встановлюють логіку гри і створюють емоції і унікальність.

Після виконується тестування. Тестування допомагає розробнику зробити налаштування гри, перш ніж вона з’явитися на ринку. Після чого гра оцінюється рейтинговим радою Software Entertainment. Рейтинг вказує на доцільність гри для різних вікових груп.

Flash є зручним і тому є популярним програмним забезпеченням у розробників ігор.