Що таке заробити в Інтернеті?

Автор: | 10.03.2012

 У поточний вік Інтернет охоплює всі території. Методів заробити в Мережі сьогодні пропонується безліч.

Існують способи, при яких потрібно початкове вкладення коштів, інші ж обходяться без того. Всі системи і методики об’єднує потреба вчитися, вдосконалювати майстерність. Для цього слід бути суб’єктом організованим і мати вільний час для роботи.

Самим досяжним способом заробити є робота копірайтером або рерайтер, а також перекладачем статей. Є багато бірж копірайту, на яких можна вигідно продати свої статті. Вимоги до копірайтеру: акуратність, грамотність, вміння переказати текст своїми словами. На етапі збільшення вашої майстерності та рейтингу, виручка ваша також збільшиться. Є недолік — велика конкуренція на біржі.

Крім цього, порівняно простий спосіб заробітку — це продаж свого продукту. Все просто: ви описуєте своє якесь «ноу-хау», далі викладаєте його де-небудь в Інтернеті, а користувачі купують у вас його.

Також можна заробити на файлообмінниках. Вам потрібно завантажити файли на потрібний файлообмінник. Після цього розміщуєте посилання на дані файли на форумах, різних сайтах з безкоштовними оголошеннями. Після того, за кожне скачування вам приходять гроші від файлообмінника. Краще завантажити групу файлів, помістити їх на якомога більшій кількості сайтів, щоб виручка була відчутнішою ..

Заробіток на власному сайті є найбільш прибутковим для цього потрібно купити домен та надійний хостинг. Можна брати участь в партнерських програмах. Для цього виду заробітку необхідне знання HTML, знання роботи зі своїм сайтом, щоб уміти розміщувати на його сторінках цінний для відвідувачів контент. Ви стаєте партнером людини, яка хоче реалізувати з ваших майданчиків який небудь продукт. У майбутньому ви на шпальтах сайту пропонуєте цей товар відвідувачам і отримуєте відсоток з продажів.

Ваш сайт до того ж може приносити прибуток за допомогою контекстної реклами. Ви реєструєтеся в системі, далі вам пропонується особливий код JavaScript, який ви розміщуєте в будь-якому місці свого сайту. В майбутньому, в процесі завантаження, за допомогою цього коду будуть довантажуватися вікна з рекламою, що відповідає тематиці вашого ресурсу. Сума виручки за кожен клік по рекламі залежить від того, як розраховується рекламодавець. Зазвичай прибуток ділиться між власником системи та вами в кращому випадку 50/50, в гіршому — 90/10, якщо система вважатиме ваш сайт нікчемним.

Щоб ваш веб-ресурс мав постійних відвідувачів, треба його частіше оновлювати, всякий раз додаючи інформацію, корисний і новий контент. Ну і само-собою, ваш проект необхідно оптимізувати для пошукових систем.

 Рецептів добування грошей в Інтернеті ще є предостатньо, але всі вони вимагають програми чималих зусиль з вашого боку і великих витрат часу, для досягнення бажаного.