Футбольний симулятор FIFA Street змістив Mass Effect 3 з першого місця в британському чарті.

Автор: | 20.03.2012

FIFA Street очолила британський чарт, повідомляє Eurogamer. Гра, що вийшла в Європі 19 березня, змістила на друге місце екшн-RPG Mass Effect 3, що лідирувала минулого тижня. Третю позицію зайняв симулятор катання на сноуборді SSX.

Як зазначає Videogamer, за тиждень продажу Mass Effect 3 скоротилися на 74 відсотка.

Четверту позицію в чарті зайняв інший футбольний симулятор — FIFA 12. Таким чином, перші чотири місця в десятці лідерів відійшли ігор, виданим компанією Electronic Arts. На п’ятому місці опинилася гра Mario Party 9, видана Nintendo. Шоста позиція дісталася грі від Sega — Mario & Sonic at the 2012 Olympic Games.

В чарт також повернувся шутер Rage. Він піднявся на тринадцять позицій і зайняв у підсумку сьоме місце. За даними Videogamer, це сталося завдяки тому, що ціна гри була знижена на 47 відсотків.

Три останніх місця в десятці лідерів дісталися фітнес-грі Zumba Fitness, пригодницького проекту Assassin’s Creed: Revelations і військовому шутеру Call of Duty: Modern Warfare 3.

Симулятор вуличного футболу FIFA Street був анонсований на виставці Gamescom-2011. Дія гри, яка є відгалуженням серії FIFA, розвивається на вулицях 35 міст світу, в тому числі Лондона, Барселони і Ріо-де-Жанейро.

 

В FIFA Street є внутрішня мережа Street Network, завдяки якій користувачі можуть знімати найбільш моменти, що найбільш запамяталися в своїх матчах і ділитися ними, а також стежити за прогресом друзів і порівнювати результати. Гра також підтримує систему досягнень EA Sports Football Club.