Продажі LG Optimus LTE досягли позначки понад 1 мільйон примірників.

Автор: | 01.02.2012

У січні як повідомляє компанія LG Electronics (LG) продажа її флагманського смартфона Optimus LTE вже перевищили 1 мільйон копій. Зараз передовий HD LTE смартфон LG Optimus LTE доступний тільки в Японії, США, Канаді і Південні Кореї.

Вперше в історії Optimus LTE був показаний в Кореї в жовтні 2011 року і за перші три місяці було продано 600 000 екземплярів цього смартфона, що само собою вивело цей смартфон у найпопулярніші LTE-телефони світу. У Японії, в перший день продажів, було продано 8500 штук LG Optimus LTE.

Сьогодні цей телефон доступний уже в Північній Америці, де мережі LTE телефонії найбільш прогресивно розвиваються порівняно з іншими країнами. Продається він в США як преміальний телефон у трьох основних операторів мобільного зв’язку.

Основні характеристики LG Optimus LTE — має 4,5-дюймовий True HD IPS дисплей з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів і співвідношенням сторін 16:9. True HD IPS дисплей з 2 760 000 субпикселями має чудову передачу кольору та чіткість зображення, відображає натуральні кольори і що не мало важливо ощадливо витрачає заряд батареї ємністю 1830  мАч. Вбудований двоядерний процесор з робочою частотою 1,5 ГГц, камера на 8 MP і має декілька популярних варіантів підключення, у тому числі DLNA.