Робота над грою S.T.A.L.K.E.R. 2 продовжиться!

Автор: | 13.01.2012

Робота над S.T.A.L.K.E.R. 2 продовжиться!

Розробка гри S.T.A.L.K.E.R. 2 буде продовжена, про це повідомляється в офіційній групі гри в Facebook. «Команда» Сталкера «дуже щаслива! Чому? Тому, що ми продовжимо працювати над Stalker 2 після свят», написали розробники 12 січня.

Поки неясно, чи означає це, що закрилася на початку грудня студія GSC World продовжить свою роботу. Раніше деякі ЗМІ припускали, що розробники STALKER 2 можуть заснувати власну студію або перейти в іншу компанію і продовжити створення гри там.

Інформація про закриття української компанії GSC World, що розробила серію STALKER, з’явилася на початку грудня. ЗМІ з посиланням на різні джерела в компанії писали, що рішення про припинення її діяльності ухвалив глава GSC World Сергій Григорович. За їхніми даними, Григорович пояснив це «особистими причинами». Офіційного підтвердження від самого бізнесмена не надходило. Як припускали експерти, Григорович вирішив закрити компанію через те, що він був незадоволений ходом розробки STALKER 2. Портал «Українські новини» в свою чергу писав, що компанію закривають через проявленого до неї інтересу «якоїсь спецслужби».

Кілька днів по тому в офіційному твіттері компанії з’явилися записи, що побічно підтверджують інформацію про закриття GSC World. Спочатку ведучий мікроблога написав, що розробники постараються не допустити закриття студії, але ситуація залишається невизначеною. Але через кілька годин після цього в твіттері з’явився запис про те, що продовжувати роботу будуть лише сайт, форум ігри, служба технічної підтримки та онлайн-проект магазина (останній — до тих пір, поки не буде розпроданий весь товар зі складу).

Однак через два тижні після цього розробники написали в твіттері, що вони хочуть продовжити роботу над проектом, і що «у студії є надія». Більш докладну інформацію творці проекту пообіцяли надати в середині січня.

GSC World випустила першу гру з серії STALKER. в 2007 році. Роботи над проектом велися протягом семи років. Пізніше розробники створили два доповнення до гри, а в серпні 2010 року студія анонсувала STALKER 2. Реліз проекту був призначений на 2012 рік.