Як заробити на сайті?

І так, Почнемо все по порядку!

Тут наведенні основні провірені та ефективні метода, як заробити на сайті гроші для веб-майстра!

Для того, щоб заробити на сайті потрібен звичайно сайт, тобто купити домен і хостинг вибрати, я раджу хостинг компанію Україна уже сам працюю з нею декілька років і ще ніяких нарікань на їх користь не було!!! Також у них ви можете замовити безкоштовно установку популярних «двіжков» для сайтів тобто — CMS, якщо ви поки в цьому не розбираєтесь.

Після того як сайт створено, вам потрібно вибрати напрямок його діяльності, які темі він буде присвячений. Якщо ви визначилися, а часу на написання немає, а копіювати з чужих інтернет ресурсів я не раджу так як можна попасти під фільтри пошукових систем, що негативно вплине на рейтинг і розвиток вашого сайту і тут звичайно краще за невелику плату купити потрібні матеріали, або замовити потрібні статті на відповідних біржах контенту у професійних копірайтерів, я сам користуюся послугами таких як TextSale , Hitext, Etxt — тут за невелику плату можна отримати повністю унікальні тексти, а також можете і самі свої статті продати.

І так сайт отримав свої матеріали, тепер і пора про нього розказати пошуковим системам таким як Google & Yandex вони є основними у нашому пострадянському суспільстві. В українському середовищі користується більшою популярність Гугл.

Звичайно одним наповненям сайтів не заробиш грошей, потрібна реклама, найпростіший метот, це установити контекстну рекламу Google AdSense aбо Яндекс Дірект також можна використовувати рекламні блоки від Бігуна, а саме простіше, це реклама Wmlink приймаються будь-які сайти.

Можливо також використовувати тізери які зараз дуже популярні і приносять гарний дохід з сайта — у цьому випадку рекомендую заробляти на сайті разом з Вodyclick — виплати проводять кожного четверга.

Але, це ще не усе, звичайно контекстна реклама та тізери, це добре для пасивного заробітку, але  щоб більше заробляти треба і рейтинг в пошукових системах підіймати, а як де це зробити читайте на цьому сайті.

Будемо вважати, що ваш сайт вже має рейтинги хотя б у Гугла, а краще б і Яндекса тоді можливості розширюються, а саме можна продавати гіперпосилання з сайта в автоматичному режимі на Сапе і Mainlink вони є лідерами у цій справі. Порада: не розміщайте великої кількості продажних «ссилок» з своїх сторінок — пошувики цього не люблять і можуть «забанити» ваш сайт за це, підходьте до цього з розумом і слідкуйте за якістю матеріалів на вашому сайті — робіть його цікавим для гостей і тоді гроші посміхнуться вам.

Ще хороший метод заробітку з сайту є написання статей, прес-релізів та постових, на цьому найкраще можна заробити і у цьому можуть вам допомогти такі проекти як РотаПост ,  Блогун  вони є найбільш поважними у цій справі.

Раджу, ще скористатися такими сервісами для заробітку в інтернеті як Getgoodlinks (основне направлення під Google) та Gogetlinks (основне направлення під Яндекс приймаються сайти з Тиц від 10) ці компанії найкраще оплачують роботу веб-майстрів, але більш уважно придивляються до сайтів які пропонують свої їм послуги.

Якщо, задуматись, то в інтернеті заробbти можно без особливых проблем доларів так 300 в місяць, але ж всеж для цього потрібно працювати, частина грошей, що там лукавити може йти автоматично зі зборів з реклами та «ссилок», але усе це потрібно контролювати і працювати над розширенням та рейтингами бо вони є основним ключем для заробляння грошей на сайті, але і матеріал на сайті повинен бути цікавим та унікальним. Пам’ятайте, межі у такому виду заробітку не має, є лиш обмеження у ваших бажаннях заробити і проста людська лінь, яка не дає вирватись уперед до жаданої цілі.