З чим носити тренч?

Автор: | 27.02.2020

тренчТренч протягом довгого часу є складовою базового гардероба. Він став його частиною завдяки універсальності крою та дизайну. Простий і ненав’язливий дизайн відмінно поєднується практично з усіма стилями і речами.

Сполучення з одягом.

Найбільш вдало і гармонійно тренч поєднується з наступними речами:

Сукня. В даному випадку дуже важлива довжина подолу, який може бути або трохи коротше, або набагато довше тренча. Що стосується крою, то доречні обтягуючі фасони або ж сукні з расклешенною спідницею. Короткі сукні не видно з-під верхнього одягу, таким чином, створюється дуже стильний і сексуальний образ.

Спідниця. Так само як і у випадку з сукнею важлива довжина, а не крій. Фасонам можна віддати перевагу абсолютно будь-яким. В незалежності від крою тренча, найбільш доречними залишаються обтягуючі спідниці, а також моделі прямого крою.

Брюки і джинси. У цьому випадку довжина не принципова. Для створення образу можна віддати перевагу як подовженим, так і укороченим брюкам. Класична довжина штанин теж доречна, але вона гармонійно поєднується далеко не з усіма видами взуття. Що стосується кроїв, то найбільш універсальними і кращими є повністю обтягуючі, прямі і завужені брюки. Саме ці моделі комбінуються з максимальною кількістю взуття.

Блуза і сорочка. В цілому, можна використовувати абсолютно будь-який варіант верху, так як через застебнутого тренча практично нічого не видно. Як блузи, так і сорочки можуть бути приталеними або злегка вільними, розслабленими, які таж можна носити вагітним, варіанти одягу для вагітних шукайти тут https://pregnant-style.com/. Безпрограшними є класичні варіанти дизайну. Мається на увазі нейтральний колір і відсутність будь-якого декору.

Водолазки. У прохолодну погоду тренч можна доповнювати водолазками, гольфами, тонкими светрами і звичайно ж стильною шапкою. Високий комір светра захистить горло від холодного повітря.

Сполучення з взуттям

Як уже згадувалося, тренчі дуже універсальні в плані стилю, саме тому його доречно поєднувати з взуттям як на підборах, платформі, танкетці, так і на суцільному ходу. До того ж тренч не має обмежень по погоді, його можна носити пізнім літом, восени і навесні. В даному випадку багато залежить від цілісного образу.

Таким чином, тренч можна доповнити наступними моделями взуття:

  • туфлями на підборах, в тому числі туфлями-човниками як на високому, так і на низьких підборах,
  • балетками,
  • ботильйони,
  • кросівками,
  • кедами,
  • босоніжками,
  • сліпонами,
  • напівчеревиками.