Управління кількістю енергії.

Автор: | 20.02.2020

отоплениеТочний контроль температури є одним з найбільш ефективних способів управління кількістю енергії, що використовується вашим опаленням, вентиляцією та кондиціонуванням повітря (HVAC), всі вони грають в цьому важливу роль. Коли ви тримаєте використання енергії під контролем, то ви знижуєте і фінансові витрати. Якщо термостати неправильно розташовані, або якщо технологія опалення застаріла, ви не зможете користуватися оптимальною роботою системи обігріву. Перехід на нові технології і нове програмоване обладнання є простим, ефективним і доступним способом, щоб скоротити ваші споживання енергії і заощадити гроші. Але при всьому цьому про естетичний вигляд не варто забувати монтаж і застосування декоративного коробів чи щитів, щоб сховати різні прилади, наприклад щит етажний завжди зможе поліпшити вигляд інтер’єру і тому варто ознайомитися з варіантами, пам’ятайте будинок повинен бути затишним і дарувати вам радість.

Опалення та кондиціонування повітря є особливо енергозалежними. За оцінками Управління енергетичної інформації США, то 48 відсотків енергії, використовуваної в американських будинках йде на нагрівання та охолодження. У районах із сезонними перепадами температур відсоток може доходити до 60. У вашому будинку, споживання енергії може змінюватися в залежності від декількох факторів. Кількість і тип ізоляції який має будинок у вас, прямо впливає на ефективність вашого HVAC, так само як і вік, розмір і стан обладнання. Якщо повітроводи не належним чином запечатані або якщо ваша система не знаходиться в рівновазі, то це також може залучити надлишкову потужність. Але термостат, є єдиним найбільш впливовим фактором в нагріванні і охолодженні вашого будинку.

У стандартних системах температура (а отже робота системи) контролюється термостатом. Простий пристрій, термостат має свій вхід (завдяки чому вимірює температуру і використовує цю інформацію для управління роботою обігрівача і кондиціонера повітря. Він також використовує інші дані, в першу чергу навколишнього середовища температури вашого будинку. Оскільки більшість термостатів прості, механічні пристрої, їх показання так точні, як дозволяють умови. Наприклад, якщо ваш термостат, встановлений на зовнішній стіні, він може бути під впливом зовнішньої температури, якщо він встановлений безпосередньо під отвором, то він може записувати температуру, що неточно відображає справжній рівень комфорту в будинку.