Корпоративна соціальна відповідальність.

Автор: | 25.06.2019

київстарКорпоративна соціальна відповідальність перед співробітниками: «Київстар» – кращий роботодавець країни. Система компенсації праці: відкритість і справедливість.

Підтримуючи високий рівень професіоналізму, «Київстар» залучає до своєї команди кращих фахівців, пропонуючи гідну компенсацію праці.

Система оплати праці має дві складові – постійну (у вигляді зарплати та інших фіксованих виплат) і змінну (у вигляді щоквартальних і річних премій). Розмір гарантованої частини формується відповідно до тенденцій ринку.

Для цього «Київстар» щороку бере участь в оглядах заробітної плати провідних компаній, які представлені в Україні. Це дозволяє підтримувати рівень гарантованого доходу відповідно до ринкового ,чому сприяє вдала економіка підприємства. При розрахунках змінної частини враховуються як індивідуальні результати роботи кожного співробітника, так і рівень досягнення цілей компанії в цілому. Щорічно в компанії проводиться оцінка ефективності діяльності кожного співробітника.

Крім того, в компанії існує система соціальних пільг, серед яких: програма медичного страхування, страхування від нещасного випадку, пенсійне накопичувальне страхування, цільова матеріальна допомога, службовий мобільний телефон, послуга «Мобільна сім’я» (спеціальний тарифний план для рідних і близьких), путівки Фонду соціального страхування, індивідуальний компенсаційний пакет.

Корпоративна соціальна відповідальність у сприянні соціальному розвитку суспільства: благодійна ініціатива «Для людей, для країни!»

«Київстар» – національний оператор. Тому корпоративна соціальна відповідальність «Київстар» перед суспільством – це комплексна благодійна ініціатива, що реалізується за такими напрямками:
– допомога дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки;
– сприяння в подоланні самотності і соціальної відчуженості літніх людей та ветеранів Другої світової війни;
– допомога людям з особливими потребами,інвалідам;
– розвиток потенціалу талановитої молоді;
– сприяння зміцненню традицій родинного спілкування;
– підтримка розвитку культури, мистецтва і спорту України.

Програма допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки.

Програма допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, реалізується компанією з 2004 року. Вона охоплює 15 дитячих будинків та інтернатів. «Київстар» не лише надає регулярну матеріальну допомогу цим установам, але й піклується про розвиток дітей. Для юних підшефних «Київстар» регулярно проводить різноманітні заходи, що допомагають дітям пізнавати навколишній світ і вчитися відчувати себе повноцінними членами суспільства.

У дитячих будинках, якими опікується «Київстар», відкриті комп’ютерні класи і вже другий рік поспіль їхні вихованці навчаються роботі з комп’ютером, вчаться користуватися новими програмами. Таким чином, діти отримують свої перші професійні навички.

У грудні 2007 року «Київстар» організував серію лекцій для вихованців випускних класів підшефних дитячих будинків та інтернатів. Лекції проводили викладачі вищих навчальних закладів України.

Вони розповіли про правила прийому до вищих навчальних закладів, про пільги, що їх мають вихованці дитячих будинків та інтернатів під час вступу й під час навчання, роз’яснили специфіку навчальних закладів і особливості факультетів; розповіли про перспективи працевлаштування після закінчення навчальних закладів, а також про тенденції на ринку праці в цілому.
«Київстар» намагається підтримувати дітей, обділених батьківським теплом, приємними сюрпризами. На новорічні свята, свято останнього і першого дзвінка, випускні вечори до своїх підопічних компанія запрошує зірок.

Увага до ветеранів Другої світової війни.

9 травня 2007 року компанія провела всеукраїнську акцію «Лист ветеранові».

Відгукнувшись на заклик «Київстар», студенти вищих навчальних закладів України написали листи зі щирими словами вдячності ветеранам Другої світової війни й поваги до їх подвигу. В акції взяли участь 16 вищих навчальних закладів 10 міст України, за її результати було зібрано кілька тисяч послань. Всі зібрані листи-привітання компанія «Київстар» відправила учасникам Другої світової війни .

Разом із цим, останні 3 роки компанія проводить традиційну акцію в День Перемоги 9 травня – «Дзвінок фронтовому товаришу». Представники «Київстар» цього дня несуть почесну варту в Парках слави і пам’яті та надають усім ветеранам можливість безкоштовно зв’язатися з бойовими товаришами, однополчанами.

Програма допомоги в соціальній адаптації людям з особливими потребами.

Починаючи з 2004 року «Київстар» надає допомогу й обладнання реабілітаційним центрам, навчальним закладам і медичним установам для дітей і дорослих по всій країні.

Соціальним партнером «Київстар» у реалізації цієї програми є Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики». Програма нашої компанії спрямована на активну інтеграцію людей з функціональними обмеженнями діяльності в громадське життя і сприяє тому, щоб вони мали ширші можливості для свого розвитку.