Чому важливо враховувати тип тіла і пропорції при виборі одягу?

Автор: | 07.12.2018

одягКоли мова заходить про вибір прекрасного жіночого вбрання, експерти моди кажуть, що є два основних аспекти які варто розглянути, тип тіла і пропорції. Більшість людей, акцентують увагу тільки на типі тіла і тут вони недооцінюють свої пропорції, що дуже важливо.

Фахівці кажуть, що наряд схожий на балансування, в тому сенсі, що навіть якщо одяг підходить вам правильно, ви все одно повинні враховувати пропорції, якщо ви хочете, щоб ваш вигляд був стильним і зібраним, особливо колив такому положенні як вагітність, тому одяг для вагітних раджу купувати на сайті https://pregnant-style.com/.

Якщо ви хочете купити одяг в Інтернеті, перше і найголовніше, треба розглянути цей одяг в першу чергу так, щоб ви прекрасного розуміли як його пристосувати до вашого розміру тіла. Дуже важливо звіритися з розмірної сіткою яка обов’язково повинна бути доступною на сайті магазина, тому що в противному випадку вам доведеться можливо повернути товар або замінити його на правильний, а це значить, вам доведеться чекати протягом тривалого періоду, щоб отримати те, що треба.

Одне важливе правило в моді, це збалансувати наряд який варто розбавляти аксесуарами як сонцезахисні окуляри, жіночі сумочки, стильні шкіряні рукавички і т.д .. Наприклад, якщо ви вирішили носити об’ємну блузку або кофту, ми рекомендуємо вам вибрати щось більш підходяще нижче , наприклад, як пару тонких джинсів. Носіння тільки великого одягу змусить вас виглядати, як ви тонете в тканині, але майте на увазі, що все-облягаючий одяг не є добрим вибором теж.

Ще одне правило, як носити коротке з коротким і з довгим. Експерти моди вважають, що великий одяг поєднує в собі довгий піджак, туніку або пальто чудово з коротким платтям або будь-яким іншим коротким подолом нижче. Якщо ви одягнули максі-сукні, під вище згаданий вид одягу то ви ризикуєте зіпсувати своє вбрання.