Оригінальний Acura NSX — 2019.

Автор: | 30.11.2018

Орігінальний Acura NSX вийшов на вулиці в 1991 році, встановивши новий набір правил для кожного суперкара випущеного з тих пір. Виготовлений в алюмінієвому корпусі на той час, це був екзотичний матеріал для автомобіля і в основному застосовувався в авіабудуванні. Конкурентів було не багато, але на відміну від феррарі того часу, він був також надійний і простий в управлінні. Зараз же за перший такий автомобіль можна отримати хороший автовикуп у автоколекціонерів, але компанія а місці не стоїть і постійно впроваджує нові технології, пропонуючи все більш нові, технологічні моделі.

Нова Acura NSX 2019 також не розчарує своїх власників так як і раніше залишається екзотикою на дорозі для багатьох, подыбне авто доречно буде і укомплектувати мабуть стильними авто чохлами на сидіння, як ось тут — https://www.ekkoseat.com/. Виробник же її нагородив також прекрасними технічними даними.

У стандартній комплектації даний автомобіль має 3,5-літровий твін-турбо V6 двигун. Потужність автомобіль досягає в 573 к.с / 476 фунт-фут в парі з 9-ступінчастою коробкою передач при цьому розвиваючи максимальну швидкість в 191 миль на годину. І за все це треба заплатити $ 159 300, що є базовою цінною.