Діловий стиль: вибираємо костюм!

Автор: | 06.10.2018

модний костюмВідмінний смак демонструють ті ділові чоловіки, які:

• ретельно підбирають для себе костюм;
• його носять з максимальною акуратністю;
• відразу про нього забувають, коли надінуть.

І тоді костюм складе єдине ціле зі своїм господарем. Більшість чоловіків, які вважають бізнес своєю спеціальністю, мають в своїй шафі для одягу мінімум два костюма однотонного кольору. Кольори традиційно такі: сірий і темно-синій. Власне дані забарвлення уособлюють випробування і переконаність. А ще вони чудово поєднуються з будь-якими кольорами і забарвленнями сорочок і краваток.

Потрібні хороші і дешеві речі від виробників — шоп тури в китай вже не потрібні раджу завітати на сайт https://optomkurtki.com.ua/, це те що вам треба, адже зараз майже всі носять китайське, навіть дорогі бренди теж виготовляються в цій країні.

Бізнес спільнота до підбору одягу підходить строго і консервативно, але теж користується китайським одягом: костюм — діловий класичний, куртка темна зимова, сорочка — елегантна і бездоганно чиста, краватка — скрома, що підкреслює ваш смак.

Костюм темно-синього кольору надаватися на звані обіди або офіційні переговорои, вечірнього походу в кінотеатр, ресторан або нічний клуб. Як буденної верхнього одягу краще носити костюм сірого кольору, не дуже світлий і не занадто темний. Тому що він виглядає нейтрально, якщо захотіти, йому можна надати і офіційний вид, а можливо зробити менш суворим. Ось тому він хороший в будь-якій обстановці — на церемоніях, на робочих зустрічах або світських вечірках.

Ніяким модним тенденціям ще не вдавалося похитнути фундамент ділового стилю: відповідальність, зручність і вишукана елегантність. Тому до комплекту цих двох костюмів не заважає додати для літа бежевий, сірий фланелевий варіант — для зими і, неодмінно, ще комплект в смужку. Діловий стиль дозволяє лише один малюнок — на вовняних тканинах вузьку смужку. На власнику костюм повинен виглядати бездоганно. Це досягається таким чином: у піджака плечовий шов зобов’язаний проходити неодмінно уздовж плеча, підлоги не розходяться, краєчок рукава повинен доходити тільки до основи кисті. Нижній край поли піджака повинна збігатися з лінією стислих пальців опущеної руки.

Вельми значна характеристика — довжина брюк. Низ у них повинен закривати шнурки і каблук на туфлях, не досягаючи ранти підошви на один сантиметр. Тоді попереду утворюється на стрілці одна складка, трохи вище щиколотки. Якщо піджак однобортний — то гудзик знизу застібати не обов’язково. У піджака з двома рядами гудзиків можна розстібати правий нижній гудзик. Цей піджак розстебнутим не носять ніколи. А той, хто постійно ходить в ділових костюмах, може не турбується щодо зміни стилю. Мода вже кілька сезонів не піднімає рук на сувору чоловічу класику. І останнє. Бездоганно сидячий діловий костюм залежить не від фігури, а і від вибору кравця.