LG представляє нову Bluetooth-гарнітуру серії TONE ULTRA™

Автор: | 20.08.2015

LGШирока лінійка Bluetooth-гарнітур компанії LG Electronics (LG) поповнилася новою стереогарнітурою у середньому ціновому сегменті LG TONE ULTRA™ (модель HBS-810). Наприкінці серпня TONE ULTRA HBS-810 з’явиться у продажу в США, а потім на ринках Азії та Європи.

Незадовго до випуску HBS-810 LG оголосила про продаж 10-мільйонної за ліком Bluetooth-гарнітури серії TONE. Вперше гарнітури цієї серії з’явилися на ринку в жовтні 2010 року. Окрім того, що HBS-810 має характеристики преміум-класу, прийнятна ціна робить її доступною для багатьох споживачів. Вони як належить оцінять зручність у використанні та високу якість звуку нової TONE ULTRA.

TONE ULTRA HBS-810, вдосконалена модель HBS-800, дарує абсолютно нові враження від використання. Досягти високої якості звуку в навушниках TONE ULTRA вдалося завдяки співпраці з JBL, однією з провідних світових компаній у галузі аудіоелектроніки.

Використання технології Quad-Layer Speaker™ у гарнітурі TONE ULTRA допомогло домогтися яскраво виражених басів та середніх тонів, а також в цілому поліпшити якість звуку за допомогою частотної корекції. Знімні вкладиші із силіконового гелю забезпечують максимальну звукову ізоляцію та значно чистіше відтворення музики при легких зовнішніх шумах.

Нова гарнітура TONE ULTRA має поліпшені характеристики, раніше доступні лише у пристроях верхнього цінового сегменту. Аби дроти не плуталися та пристрій завжди зберігав елегантний зовнішній вигляд, у ньому реалізований новий спеціальний механізм LG, завдяки якому навушники повністю втягуються в корпус гарнітури. За допомогою реверсивної кнопки-коліщатка можна легко регулювати гучність, а також швидко перемотувати контент вперед і назад.

«Ми раді представити користувачам нову Bluetooth-стереогарнітуру серії TONE ULTRA, яка дозволить оцінити чудову якість звуку, – зазначив Сео Янг-чже, віце-президент департаменту інноваційних персональних пристроїв компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми сподіваємося, що Bluetooth-гарнітура серії TONE за доступною ціною із преміум-характеристиками подарує споживачам абсолютно нові враження від користування».

Про початок продажів гарнітури та її вартість буде оголошено додатково на локальних ринках. Відвідувачі IFA 2015 зможуть побачити нову гарнітуру TONE ULTRA на стенді LG у холі №18 виставкового центру Messe Berlin. Виставка пройде із 4 по 9 вересня.