Досягнення цілей.

Автор: | 26.10.2014

ціліОдним з найбільш фундаментальних, але життєво важливих дій є розвиток і постановка цілей. Ви можете бути здивовані тим, наскільки ви більше зможете зробити в ваших починаннях. Дозвольте мені обговорити цю тему з вами, і, сподіваюся, ви зрозумієте, чому це так. Тепер перше, що я хочу обговорити, що цілі надають вам відчуття напрямку. Без мети, можна в кінцевому підсумку загубитися в ваші подорож. Справді, без мети, ваша подорож може бути дійсно безглуздою. Дозвольте мені навести вам приклад. Подумайте про два протилежних футбольних клуба, які грають в футбол на поле без мети. Який мотив гри, якщо немає мети? Також це і відноситься і до політичних сил — головне мета, а якщо вам хочеться посміхнутись зайдіть ось сюди на сайт http://www.kingniknik.ru/category/chastushki-politicheskie дуже веселі вірші та частушки вам гарантованні.

Тепер, коли ви поставили два набори воріт на полі, ви даєте кожної з команд мету, якою є оцінка, як багато цілей, як вони повинні грати, щоб виграти гру. Загалом, що я хочу сказати, що сильні духом люди, завжди йдуть до поставленої мети. Якщо у вас немає мети, ви не можете бути переможцем, а тому, що це робить вас переможеним. Крім того дають вам призначення, цілі також можуть допомогти вам на цьому шляху. Дозвольте мені дати вам ще одну ілюстрацію. Припустимо, ви пішли в похід, і ви втратили свій шлях, ви знаєте, куди ви хочете піти, але вам потрібен компас, щоб привести вас до кінцевого пункту призначення.

Що ми можемо взяти з цієї ілюстрації? Важливо мати довгострокові цілі, але це не так просто, як важливо мати короткострокові цілі. Якщо ви зламали ваші довгострокові цілі, досягнення цієї довгострокової мети не буде здаватися таким складним завданням, і це допоможе вам у роботі з іншими особистими цілями в галузі розвитку.