Функції флагмана LG G3 з’являться у нових смартфонах і планшетах від LG

Автор: | 20.08.2014

Функції флагмана LG G3 з’являться у нових смартфонах і планшетах від LGСЕУЛ, 19 серпня 2014 р. – Компанія LG Electronic (LG) прагне до того, щоб мобільні пристрої всіх лінійок – від бюджетних моделей до преміум-рівня – були багатофункціональними та комфортними у використанні. Тому в більшості смартфонів і планшетів бюджетного і середнього сегментів, випущених у другій половині 2014 року, будуть використані фірмові функції, вперше представлені в смартфоні LG G3.

Функціональні можливості LG G3, глобальний запуск якого відбувся у травні, були гідно оцінені як споживачами, так і експертами мобільної індустрії. При цьому особливих похвал заслужили експлуатаційні характеристики смартфона. Журі 2014 Red Dot Awards одноголосно присудило смартфону LG G3 нагороду “Best of the Best” у категорії «Комунікаційний дизайн» за характеристики, що забезпечують інтуїтивний користувацький досвід.

«При розробці LG G3 ми прагнули оснастити його функціями, які спрощують досвід користування складними технологіями. Саме такого користувацького досвіду потребують споживачі, – зазначив д-р Чен-сок Парк, президент і виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Впроваджуючи ці функції у мобільні продукти бюджетного і середнього сегментів, ми природним чином хочемо наділити їх унікальними преміум-можливостями».

Серед функцій, що спрощують користування пристроями і якими відтепер будуть оснащені смартфони LG бюджетного та середнього сегментів, – камера, що відкриває доступ до найбільш популярних функцій меню. Однією з ключових характеристик камери є функція Touch & Shoot, що дозволяє швидко та інтуїтивно фіксувати особливі моменти. Щоб зробити знімок, достатньо доторкнутися до екрану смартфона в будь-якій його точці під час зйомки. Це дозволить заощадити час, уникнувши звичайного двокрокового процесу зйомки. За допомогою функції контролю жестів Gesture Shot селфі-знімки можна робити легко і весело. Потрібно стиснути руку в кулак перед об’єктивом, щоб запустити трьохсекундний відлік перед тим, як спрацює затвор. Селфі-знімки вийдуть чіткими і нерозмитими. А функція Clean View «ховає» з екрана всі іконки в меню камери, що робить попередній перегляд більш повним і прибирає відблиски.

Ще одна функція, що буде використовуватися к пристроях, – «розумна» клавіатура». Вона скорочує кількість помилок при введенні тексту на 75%, оскільки відстежує та аналізує індивідуальні особливості набору тексту та інтуїтивно «відчуває», яке слово збирається надрукувати користувач. Висоту клавіатури можна відрегулювати під руку користувача та позицію великого пальця. Запропоновані слова, що з’являються над клавіатурою, можна ввести швидким рухом вгору великого пальця. Також для того щоб збільшити швидкість друку, індивідуальні клавіші можна кастомізувати для друку часто використовуваних символів. Для швидкого редагування тексту потрібно утримувати клавішу «пробіл» і повільно провести пальцем у праву або ліву сторону від курсора.