Кардшарінг — як багато в цьому слові!

Автор: | 22.06.2014

шгарінгКардшарінг — це слово, яке характеризує систему, яка може дозволити кільком клієнтам цифрових телевізійних приймачів (тюнерів) користуватися доступом до мережі платних супутникових ТВ тільки однієї законною картою. Шарінг також відомий як спільне управління ключом (кодом).

Простіше кажучи кардшаринг відноситься до сервісів для тих осіб які хочуть мати більше платних супутникових каналів у себе на телевізорі за меншу плату. В даний час цей метод використовується вже в багатьох місцях дозволяючи багатьом

клієнтам отримати програми супутникового телебачення користуючись кодом однієї карти оплати. Тому Cardsharing є одним з кращих нових концепцій в даний час які відносяться до домашніх розваг.

Цей підхід може бути дуже розумний в будинках, де є так само кілька телевізорів з різними ресиверами, погодьтеся, що це абсолютно корисно. Вперше принцип шаринга використаний був у Європі. Проте, численні компанії роблять використання цієї системи для того, щоб дозволити людям купувати перегляд програм супутникового телебачення за низькою вартістю. Dreambox сервер береться як найкращий засіб, щоб спостерігати досить багато телевізійних програм, тут потрібно лише всього мати доступ до інтернету від куди і беруться ключі доступу які відправляє основний сервер.