Портативні пристрої та їх розвиток.

Автор: | 03.05.2014

Смартфони і планшети стають все способніше день у день в житті простих людей додається все більше можливостей в світі інформації та розваг. Ці портативні пристрої працюють на різних ОС як і їхні старші родичі пристрої настільні комп’ютери і ноутбуки , і ці всі ОС складаються так само з вбудованого програмного забезпечення мають різні характеристики і функціональні можливості. Але вбудоване програмне забезпечення планшетів має деякі обмеження , тому більшість портативних пристроїв пропонують треті стороні можливість створювати додатки при цьому дають більшу частину їм прибутку в рахунок розвитку та шляхом обміну 70 % доходів.

Недавній аналіз ринку кишенькових пристроїв показав , що платформа Android є більш насиченою додатками проти інших платформ , включаючи IOS таким чином розвиток прибуткового бізнесу для розробників мобільних додатків очевидна, особливо для ігр. Справжні причини цього більш високі цифри , в тому , що Android є відкритою платформою так , що немає ніяких обмежень щодо апаратного виробництва для операційної системи Android. У порівнянні з Google і іншими компаніями Samsung стикається з вибором продажу для смартфонів і планшетів використовуючи Android OS створюючи тим самим великі можливості для розвитку додатків під Android.

Коли Google створив Nexus 7 Apple реагував раптом випуском IPad Міні, щоб бити на ринку, що розвивається в конкуренції . Після Nexus 10 Apple випустив 4 випуску IPad з великим екраном . Дивлячись на зростаючі перспективи ринку планшетних пристроїв Google наполягає перед Android розробниками більше схилятися до розробки додатків під Android планшети так , щоб « таблетко » користувачі могли знайти більше можливостей для їх вибору. Із створенням Google Play і окремої категорії для додатків Android планшетів стало ознакою серйозності , щоб збільшити попит на Андроїд планшети.

Планшети славляться читанням електронних книг , зручністю дивитися фільми і грати в ігри. Android розробники заохочують розробників які опосередковано можуть піти на платні додатки для Android , щоб отримати більшу частину величезної аудиторії користувачів Android. Зараз планшети існують в різних формах і дозволах екрану так , що грати в різні ігри на Android планшетах дійсно весело та зручно.