Веб- дизайн, або розкручування сайту з twitter.

Автор: | 26.04.2014

карта сайтуЯкщо у вас є невеликий бізнес , швидше за все у вас немає багато грошей , щоб інвестувати в ваш сайт. Це загальна проблема , але навіть якщо ваш бюджет не великий ви все одно можете мати динамічний і привабливий сайт . Ось кілька веб- дизайнерських рад які ви можете використовувати для вашого малого бізнесу.

Ваш логотип, або зображення повинно бути поряд з вашим посиланням . Більшість веб- хостингів цю опцію вбудовують в свої конструктори веб -сайтів.

Встановіть соціальні кнопки на всіх ваших сторінках. Це включає і сторінки у вашому блозі теж. Соціальні медіа — це потужний інструмент для малого бізнесу і служить розкручуванням сайту докладно можете почитати ось тут http://smm-up.com/twitter-followers/, щоб задіяти і привернути увагу клієнтів. Ви безкоштовно отримуєте рекомендацію кожен раз коли один з ваших відвідувачів , щось купить по акції і це точно краща розкрутка сайту. Не треба ігнорувати соціальний аспект в електронній комерції , щоб зайняти лідируючу позицію на ринку при цьому і не забувайте про оптимізацію сайту.

Як ваш сайт виглядає — Нехай він буде простим. Не захаращуйте свій веб- сайт купою віджетів та оголошень . Як тільки ви більш підніметесь станете більш відомі ви можете додати ці елементи , але для початку зберегти ваш дизайн треба простим і ясним . Зв’язуйте свої послуги та продукти з простими зображеннями. Використовуйте високу якість зображення. Використовуйте кращі зображення, які ви можете собі дозволити. Можна навіть розглянути питання про використання фотографії , які ви самі зробили.

Ваш бізнес повинен мати обличчя із зображенням реальних людей , які працюють для вас . Переконайтеся , що ваші посилання працюють , всі ваші сторінки повинні бути активні. Відвідувачі повинні мати можливість переміщатися між сторінками легко. Це означає , тестуйте ваші посилання періодично , щоб переконатися , вони активні і ведуть туди , куди треба. Немає нічого більш жахливого для відвідувачів , щоб зустріти мертві посилання . Якщо ви вносите зміни в ваш сайт не забудьте оновити ваші посилання .

Покладіть вашу найбільш важливу інформацію вище лінії згину. Лінія згину відноситься до точки , в якій ваші відвідувачі повинні прокрутити сторінку вниз , щоб продовжувати читати вашу інформацію. Розміщуючи найбільш важливі моменти та інформації у верхній частині сторінки , ви можете збільшити конверсію . Це також допоможе часу завантаження звільнивши ваші сторінки від нескінченних зображень.

Будь — те креативними — Не бійтеся бути творчими . Те , що ви малий бізнес не означає , що ви повинні мати нудним веб-дизайн. Малі підприємства можуть мати зручні і дуже ефективні веб -сайти. Ваш сайт ваші двері у світ . Як правило , це перше , що потенційні клієнти бачать , коли вони знаходять вас в Інтернеті.