Оптимізація сайту . Карта сайту і Google.

Автор: | 18.01.2014

карта сайтуІнтернет -маркетинг . Карта сайту, як випливає з назви є карта , яка веде відвідувача до навігації по сайту і дає можливість допомогти відвідувачу знайти інформацію , яку він шукає. Карта є архітектурним інструментом , за допомогою якого користувач може легко знайти веб -сторінки , які він не може знайти .

Карта сайту надає ті ж послуги , що і макет карти в торговому центрі та допомагають відвідувачеві знайти те , що насправді вони шукають, і це реальна оптимізація сайту. Вона дуже корисна для веб -сайтів , які містить велику кількість сторінок і може бути важким для пошуку у відвідувача , щоб знайти сторінку , яку вони шукають. Але для невеликих сайтів оптимізація сайту теж може бути необхідним засобом. Зазвичай карти сайтів створені у вигляді ієрархії. Карта сайту є найпростішим способом для веб-майстрів , щоб дозволити пошуковій системі знати , які сторінки , доступні для їх пошуку .

Карта сайту також повідомляєте пошукову систему про нові сторінки які додані чи оновлені. Сканери пошукової взагалі завдяки карті сайту можуть знайти веб -сторінки і за посиланнями з того ж сайту , а іноді й за межами сайту.

Що Google може сказати про Sitemap ? Карта сайту і оптимізація сайту дуже корисна особливо в наступній ситуаціях :

1 . Якщо ваші сторінки сайту не видні під час збору інформації Googlebot . Наприклад якщо AJAX сторінки містять .
2 . Якщо ваш сайт новий і має кілька посилань.
3 . Якщо ваш сайт має великий архів змістовних сторінок не дуже добре пов’язаних одна з одною, або не зв’язані взагалі.

Переваги картки сайту:

1 . Для відвідувачів оптимізація сайту: Як і випливає з назви , карта сайту допоможе відвідувачу зрозуміти сайт . Коли відвідувач заходить туди де важко знайти цю сторінку та інформацію , але за допомогою карти сайту вона може легко бути знайдена. Карта сайту є шлях , по якому відвідувач знайде те , що він шукає .

2 . Для веб- майстрів оптимізація сайту: За допомогою карти сайту, ви можете легко перерахувати посилання на кожну сторінку на вашому сайті , навіть сторінки , які глибоко вкладені, також можна знайти по пошуковим роботам і отримати рейтинг.

3 . Опишіть ваш сайт : карта сайту повинна дати уявлення для відвідувачів , що ваш сайт повинен їм запропонувати . Ви повинні цінувати ваших відвідувачів і один із способів зробити це , економлячи їх час .

4 . Допомога великих сайтів : Це дуже корисно для великих сайтів , як електронна комерція , де кількість сторінок і відвідувачів шукають деякі конкретні продукти, або послуги.

5 . Пріоритети веб- сторінок: в основному Sitemaps створюються по ієрархічній структурі , вона допомагає розставити пріоритети веб -сторінок для веб -сайтів. Карта дає вам добре керований веб- сайт та додавання сторінок стає легким , це реальна оптимізація сайту. Для відвідувачів стає легко знайти сторінки і для пошукових роботів він робиться легким для пошуку .