Функція «Тук-Тук» тепер доступна в L-серії другого покоління

Автор: | 03.01.2014

тук тук31 грудня 2013р. – Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що популярна функція «Тук-Тук» надалі буде включена в усі мобільні пристрої в якості стандартної. Більше того, для смартфонів L-серії II функція буде доступна вже з січня 2014 через глобальне оновлення.1

Функція «Тук-Тук» вперше була представлена в LG G2 як зручний спосіб розблокування і блокування смартфона, адже клавіша управління розташована на задній панелі пристрою. Далі функція була успішно реалізована в планшеті LG G Pad 8.3, і слідом у вигнутомусмартфоні LG G Flex, який успадкував клавішу управління на задній панелі від LG G2. Реакція користувачів була настільки позитивною, що LG прийняла рішення оснастити функцією «Тук-Тук» лідера продажів L-серію II.

«Функція «Тук-Тук» є яскравим прикладом того, як інновації в мобільних технологіях орієнтовані на користувачів, – сказав др. Чен-Сок Парк, президент і виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Раніше ніхто не замислювався над вдосконаленням кнопки розблокування екрану».