Оптимізація сайтів. Конструкція навігації і шрифти.

Автор: | 22.12.2013

сеоКонструкція навігації сайту повинна бути достатньо гнучкою, щоб будь-які майбутні зміни були можливі , такі як додаткові посилання і нові сторінки. Нехай простота буде ваш автор і це прекрасна оптимізація сайтів. Будьте простіше , чим менше , тим краще!

Додаткові прогалини простору, які допомагають розбити сторінку і окремі елементи . Це місце, яке ми навмисно опустили між елементами , щоб дати макету чистий вид , якщо місце правильно використовувати — це дасть завжди позитивній результат. Використовуйте його в заголовках , між меню і в нижніх колонтитулах , між зображеннями і текстом , інформацією і бічними панелями. Також пам’ятайте , що білий простір не повиннен бути прийнятийф буквально у вигляді білого кольорового простору , він може бути будь-якого кольору , поки там порожньо. Але обмежуйте вашу колірну палітру. Професійно виглядають веб — сайти, як правило , використовують не більше 2-4 кольорів і це знають всі майстри яких цікавить оптимізація сайтів як Тop Net SEO. Використовуйте колір , щоб допомогти виділити цінну інформацію на своєму сайті.

Так створення чіткого дизайну і зручної для користувачів навігації робить завжди готовий сайт простіше для відвідувачів.

Які шрифти ? Багато дизайнерів просто забувають , що 95% веб -дизайну , це друкарня. Сайти показуються по -різному в різних браузерах і те ж саме стосується шрифтів. Переконайтеся в тому , що обраний вами з веб- безпечних шрифтів виглядає одинаково у всіх популярних браузерах. Це невелика деталь , яка робить величезну різницю в досвіді читання ваших відвідувачів і є перевірена оптимізація сайтів. Пам’ятайте про інтервали, висоту рядка , вирівнювання тексту , а типографські ієрархії можуть ефективно допомогти привести вашу аудиторію через ваш сайт . Заклик до дії на кожній сторінці. Ваша головна мета сайту , щоб ваш відвідувач вжив заходів на своєму сайті. Це може бути перехід за посиланням , щоб подивитися демо -відео , переглянути характеристики , купити ваш продукт , підписатися на список розсилки , або заповнити контактну інформацію.