Sony PlayStation Portable або де ігри для psp?

Автор: | 23.11.2013

В 2005 році в Північній Америці , портативні ігрові пристрої ім’ям Sony PlayStation Portable були випущені і нові PSP були куплені у великій кількості. Однак , це не єдиний варіант для вас. Сьогодні ви можете купити нові футуристичні ігри онлайн для вашої зручності, або завантажити їх на свій комп’ютер і перевести їх на ваш PSP за допомогою офіційної програми Sony MediaGo в будь-який час . Ви повинні витратити тільки кілька хвилин , щоб встановити програму і передати вашому PSP гру.

Інструкції для передачі ігор з ПК на PSP
1.Відкрийте MediaGo програму на робочому столі і дочекайтеся , поки програма не завантажиться .
2.Через USB порт , підключіть PSP до комп’ютера. Перейдіть в розділ « Автоматичне з’єднання USB » і виберіть » ON » в « Системні налаштування » , якщо PSP автоматично не підключений через USB.
3.На лівій бічній панелі виберіть категорію , яку ви хочете. Натисніть кнопку «Скачати » для придбаних ігор.
4.Виберіте ігри , які ви хочете передати з комп’ютера на PSP і отримаєте миттєве перенесення.
5.Есть чотири різні способи передачі ігор з ПК на PSP : i.Click « Додати в: PSP Memory Stick » у нижній частині цієї програми ii.On лівій бічній панелі , перетягніть ігор на категорію « PSP карти пам’яті Memory Stick « iii.Press Ctrl + T або вибрати файли , і клацніть правою кнопкою миші на »Додати в: PSP Memory Stick « категорію і чекати , поки всі файли не передадуться. iv.When швидкість передачі даних досягає 100 відсотків на барі , відключіть пристрій PSP.

Якщо ви шукаєте , де можна купити ігри для psp , то ви в потрібному місці. Наш інтернет -магазин пропонує вам будь-які ігри , які випущені для цієї портативної консолі. Різні стрілялки, нові блокбастери і надзвичайні пригоди — це лише мала частина того , що доступно для покупки у нас.

Найпопулярніші PSP ігри , які необхідно завантажити
1.Grand Theft Auto Vice City : гра про історію , яка заснована на Сонні , який залишив у Ліберті Сіті , і товар і гроші , і він хоче , щоб його гроші повернулися назад , і повинен боротися проти кубинських гангстерів , байкерських банд і корумпованих політиків .
2.Prince Персії Rival Swords : У цій грі ви дізнаєтеся як вбивати ворогів у різних стилях з використанням смертельного кинджала . У цій драматичній грі , ви можете поринути з досвідом ухилення ворогів на хаотичну вулицю і небезпечні даху. Ви пройдете через різні рівні боїв в цій грі.