Потужний і швидкий Nexus 5.

Автор: | 07.11.2013

Потужний і швидкий Nexus 5.Nexus 5 є першим у світі телефоном, який працює на ОС Android 4.4, KitKat. Смартфон створений на базі процесора Snapdragon™ 800, що забезпечує високу швидкість роботи. Також Nexus 5 оснащений 445 ppi Full HD IPS дисплеєм з передовою in-cell touch технологією, яка забезпечує більш високу швидкість розпізнавання дотиків. Смартфон виконаний в елегантному сучасному дизайні, що засвідчує преміальність нової моделі від Google.

За допомогою звичних і легких у використанні додатків – Chrome, Gmail, Calendar, Maps, Drive і Hangouts – користувачі Nexus 5 зможуть більш ефективно організувати свій час і робочий процес. Додаток Google Now надає найнеобхіднішу інформацію – і все це без жодного пошуку. Маркет Google Play™ пропонує більше одного мільйона додатків, ігор, фільмів, а також книг і музики. Тепер пошук став простішим, ніж будь-коли.

Смартфон доступний у 16 ГБ і 32 ГБ версіях. Це ідеальне поєднання потужної продуктивності та кращого програмного забезпечення і сервісів Google.